فرم ثبت مدرس ساز، آواز و ارکستر مهر ۱۴۰۱

دانشجویان کاردانی و کارشناسی موسیقی و آواز که حداقل یکی از درس های زیر را در انتخاب واحد ترم مهر ۱۴۰۱ دارند و در کلاس استاد مورد نظر خود شرکت کرده اند، برای ثبت مدرس کلاس های ساز، آواز و ارکستر خود نهایتا تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ فرم ذیل را تکمیل نمایند .

‼️ مسئولیت مشکلات ناشی از عدم توجه به این موضوع بر عهده دانشجو می باشد ‼️

 

دروس مندرج در انتخاب واحد که باید برای هر کدام از آن ها در فرم ذیل ثبت مدرس یا ثبت غیبت درج شود :

پیانوهای عمومی : ۱ – ۲ – ۳ – ۴ – ۵ – ۶ – ۷ – ۸ و جبرانی

سازهای کلاسیک : ۱ – ۲ – ۳ – ۴ – ۵ – ۶ – ۷ – ۸ و جبرانی

آموزش خصوصی ساز : بادی۱(اکول) -پیانو۱(اکول) – زهی۱(اکول) – کوبه ای(۱)

سازهای ایرانی : ۱ – ۲ – ۳ – ۴ – ۵ – ۶ – ۷ – ۸

آوازهای ایرانی : ۱ – ۲ – ۳ – ۴ – سه گاه – چهارگاه – نوا، راست، پنجگاه – همایون، اصفهان و جبرانی

آواز تلفیقی : ماهور، راست، پنجگاه – همایون و متعلقات – شور و متعلقات

ارکسترهای کلاسیک : ۱ – ۲ – ۳ – ۴

 

جهت مشاهده لیست انتخاب واحد دانشجویان در ترم جاری کلیک نمائید. 

 

نکات مربوط به تکمیل فرم ثبت مدرس ساز، آواز و ارکستر : 

  1. در اولین مورد به این نکته توجه کنید که دروس ساز، اواز و ارکستر طبق برنامه ای که در جدول ساز اعلام شده است برگزار شده و دانشجو در ابتدای ترم بر حسب ساز خود وارد کلاس مورد نظر شده و در صورت تائید استاد اجازه ادامه کلاس را دارد. بنابراین به نام مدرس و زمان برگزاری کلاس ساز، اواز و ارکستر در سامانه هم آوا توجه ننمائید و در فرم ثبت مدرس نام استادی که در کلاس ایشان شرکت کرده اید را وارد نمائید.

  2. سازهایی مثل پیانو، گیتار کلاسیک و الکتریک، عود، تار، سه تار، سنتور، دف ، تنبک، کاخن، کنگا، درامز، کمانچه، قانون، نی، فلوت، کلارینت، ترمپت، ترمبون، ویولن، ویولنسل، آلتو، کنترباس در جدول سازها برایشان مدرس معرفی شده است و دانشجویان موظف هستند فقط و فقط از مدرسین معرفی شده انتخاب بفرمایند. توجه کنید برای هیچ کدام از سازهایی که در جدول سازهای ترم برای آن ها مدرس اعلام شده است _به هیچ عنوان_ مدرس بیرونی معرفی نفرمایید‼️ مدرس بیرونی فقط و فقط برای معدود دانشجویانی مجاز هست که برای ساز ایشان مدرسی در جدول ساز معرفی نشده است و ثبت آن هم فقط و فقط با هماهنگی آموزش امکان پذیر هست.

  3. توجه داشته باشید که درس ارکستر باید بر حسب ساز تخصصی شما اخذ شود. اگر ساز تخصصی شما پیانو هست باید با مدرس ارکستر پیانو، اگر ساز تخصصی شما گیتار هست با مدرس ارکستر گیتار، اگر ساز تخصصی شما زهی هست با مدرس ارکستر زهی و اگر ساز تخصصی شما بادی هست با مدرس ارکستر بادی باید کلاس رفته باشید.

  4. اگر این فرم را یک بار به اشتباه تکمیل کرده و یا مدرسی که ثبت کرده اید را تغییر داده اید در آخرین گزینه فرم مدرس کلمه ” تغییر استاد ” را تایپ نمائید.

  5. دقت نمائید اگر شما تمایل ندارید در کلاس ساز، اواز و ارکستر ترم جاری که در انتخاب واحد خود دارید شرکت کنید حتما باید این فرم را تکمیل و در قسمت نام مدرس گزینه ” ثبت غیبت “ را انتخاب نمائید. این کار باعث شده غیبت شما در نظر آموزش موجه شده و مشمول نمره صفر نشوید.

  6. این فرم برای هرکدام از دروس ساز، آواز و ارکستری که در ترم جاری اخذ نموده اید باید به صورت جداگانه تکمیل گردد.

    👇👇

نام
دانشجویان ترم جدید دارای مغایرت که شماره دانشجویی ندارند کد ملی خود را وارد نمایند .
لطفا نام مدرس ساز، آواز یا ارکستری که در کلاس های وی شرکت کرده اید و یا جهت ساز مورد نظر هماهنگی لازم را با ایشان انجام داده اید را در این قسمت ذکر کنید. نام واقعی مدرس درس ساز تخصصی ...