اطلاعیه آزمون دروس معرفی به استاد

 

📌اطلاعیه معرفی به استاد ترم مهر ۱۴۰۰

‼️ خواهشمند است توجه بفرمائید این اطلاعیه _فقط و فقط_ برای دانشجویانی است که در ترم بهمن ۱۴۰۰ انتخاب واحد ندارند. ‼️

⏱دانشجویانی که آخرین نیمسال انتخاب واحد آنها ۱۴۰۰۱ (مهر ۱۴۰۰) یا قبل تر بوده و در نیمسال بهمن ۱۴۰۰ (نیمسال جاری) انتخاب واحد ندارند و برای فراغت از تحصیل دارای حداکثر دو درس مانده با شرایط معرفی به استاد می باشند از روز شنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۰ لغایت سه شنبه ۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ جهت بررسی وضعیت تحصیلی و ثبت معرفی به استاد به صورت صرفا تماس با شماره های مرکز اقدام نمایند.

⚠️لازم به ذکر است در صورت عدم احراز شرایط معرفی به استاد، دانشجو موظف هست در روز انتخاب واحد ویژه دانشجویان جامانده (۲۰ بهمن ویژه دانشجویان جامانده کاردانی، ۲۱ بهمن ویژه دانشجویان جامانده کارشناسی) دروس باقی مانده را در ترم بهمن ۱۴۰۰ انتخاب واحد نماید.

🔰برای مشاهده درس های مانده ی خود چارت تحصیلی رشته خود را دانلود بفرمائید و با کارنامه خود تطبیق دهید. (گذراندن یک درس منوط به داشتن نمره ای بالای ۱۰ در کارنامه شماست)

🔈امکان درج معرفی به استاد برای دانشجویان ترم آخر که برای فراغت از تحصیل دارای حداکثر دو درس بدون نمره هستند فقط در دروس و شرایط زیر وجود دارد:

الف: دو درس صرفا نظری (بدون واحد عملی)
ب. دو درس عملی نظری (با نمره افتاده یعنی نمره ای بین ۱ الی ۹ برای آن دروس در کارنامه داشته باشد)
ج. یک درس صرفا نظری و یک درس عملی نظری که برای آن درس نمره افتاده یعنی نمره ای بین ۱ تا ۹ در کارنامه داشته باشد.
د. یک درس صرفا نظری
ی. یک درس عملی نظری که برای آن درس نمره افتاده یعنی نمره ای بین ۱ تا ۹ در کارنامه داشته باشد.

 

دانشجویان لازم است پس از ثبت معرفی به استاد از قسمت تسویه حساب پروفایل هم آوای خود نسبت به پرداخت شهریه اقدام نموده و در کانال مربوط به معرفی به استاد به آدرس https://t.me/uastbook46 جهت دریافت منابع مطالعاتی و اطلاع از تاریخ آزمون عضو شوند.