❌❌ اطلاعیه کامل امتحانات پایان ترم مهر ۱۴۰۰

 

دانشجویان کاردانی و کارشناسی که در مهر ۱۴۰۰ انتخاب واحد دارند ‼️‼️

 

 امتحانات کتبی و عملی پایان ترم نیمسال مهر ۱۴۰۰ تمام رشته ها و تمام ورودی ها به شرح زیر برگزار می شوند .👇🏻👇🏻👇🏻

 

**نکته۱:  تمام امتحانات کتبی پایان ترم نیمسال جاری (غیر از آزمون های متمرکز و آزمون های عملی) در بازه زمانی ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ تا ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ برگزار می گردد.

 

**نکته ۲: تمام دروسی که در سامانه هم آوا ( قسمت تائید انتخاب واحد ) ساعت برگزاری آزمون آن ها ۰۹:۰۰ ، ۱۱:۰۰ ، ۱۳:۰۰ و  15:00 بوده، دارای امتحانات پایان ترم کتبی می باشند.

 

**نکته ۳:  فقط و فقط آزمون درس تربیت بدنی (کاردانی ها) در ساعت ۱۷ دارای آزمون کتبی می باشد.

 

**نکته ۴:  تمام دروسی که ساعت آزمون آنها در سامانه هم آوا ساعت ۱۸:۰۰ یا ۱۹:۰۰ تعریف شده است، دروس عملی بوده که امتحان کتبی ندارند و تاریخ امتحانات عملی و یا تحویل پروژه و یا ژوژمان آنها بر اساس جدول های ارسال شده در کانال و سایت مرکز می باشد. 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

جهت مشاهده برنامه امتحانات عملی کلیک کنید

 

**نکته ۵: تمام دروس مشمول آزمون متمرکز پایان ترم که لیست آن ها در کانال دانشگاه اعلام شده است از طرف ستاد مرکزی دانشگاه برای تمام دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی در سامانه ای که متعاقبا اعلام می گردد برگزار می گردد.  تاریخ آزمون این دروس در بازه زمانی ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ تا ۱۴۰۰/۱۱/۰۸می باشد.


سامانه آزمون متمرکز : https://examuast.ir/   و https://exam-uast.ir/

⚠️ توجه : زمان مانور آزمایشی، ۲۷ دی الی ۲۹ دی ۱۴۰۰

جهت مشاهده برنامه امتحانات متمرکز کلیک کنید

 

**نکته ۵: برای مشاهده برنامه امتحانات کتبی خود در سامانه هم آوا  با توجه به موارد بالا فقط به قسمت (تایید انتخاب واحد و برنامه هفتگی) مراجعه کنید و توجه نمائید قسمت کارت ورود به جلسه آزمون (نمایش و چاپ کارت امتحان)، فعلا خالی می باشد و از تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ قابل مشاهده می باشد.‼️‼️

 

**نکته ۷: لطفا دانشجویان کارشناسی ورودی مهر ۱۴۰۰ توجه نمایند دسترسی ایشان به سامانه هم اوا نسبت به کاردانی شان تغییر کرده است برای مشاهده ی نام کاربری کارشناسی خود در سامانه آوا فیلم آموزشی را مشاهده کنید و وارد پنل کاربری کاردانی خود نشوید.

 

**نکته ۸: شیوه برگزاری امتحانات کتبی پایان ترم مهر ماه ۱۴۰۰ طبق ابلاغیه ی دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت آنلاین خواهد بود.

 

**نکته ۹:  حتما قبل از زمان امتحان نام کاربری و پسورد ورود به سامانه ریلاین را چک کنید. 

دقت بفرمایید آدرس سامانه ریلاین بدون هیچ پیشوندی twlms.ir هست و قبل از حرف tw نباید هیچ حرف دیگری در آدرس سایت باشد. نام کاربری و پسورد را با کیبورد انگلیسی تایپ کنید و از حافظه موبایلتان استفاده نکنید. 

نام کاربری: شماره دانشجویی

کلمه عبور: کدملی به صورت کامل بلافاصله a و بلافاصله A

مثال : ۰۰۳۷۸۲۵۱۴۹aA

 

در روز امتحان اگر قبل از ساعت شروع آزمون به سامانه ورود کردید، راس ساعت شروع آزمون صفحه را refresh کنید تا گزینه ورود به آزمون برای شما نمایش داده شود. 

 

 

**نکته ۱۰: دقت کنید فقط تا ۲۰ دقیقه بعد از ساعت شروع آزمون اجازه شرکت در آزمون را خواهید داشت و در صورت سپری شدن حتی ۲۱ دقیقه از زمان شروع به هیچ عنوان دکمه ورود به آزمون را نخواهید دید.

 

 

**نکته ۱۱: در هیچ امتحانی مگر برای دروسی که نیاز به فرمول نویسی و یا رسم شکل دارند امکان آپلود تصاویر وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است در امتحاناتی که باید فایل آپلود شود حجم تصاویر جهت بارگذاری نباید بیشتر از ۳ مگابایت باشد.

 

 

**نکته ۱۲: سوالات بصورت تصادفی و تکی برای دانشجویان نمایش داده میشود.

 

 

**نکته ۱۳: پس از پاسخگویی به هر سوال، گزینه ثبت را انتخاب و سپس به سوال بعد بروید (بدون زدن گزینه ثبت پاسخ شما در سامانه درج نمی شود)

 

 

**نکته ۱۴: پس از پاسخگویی هر سوال امکان بازگشت به سوال قبل را نخواهید داشت پس در پاسخگویی به سوالات دقت لازم را بعمل آورید.

 

 

**نکته ۱۵: نمرات اعلام شده در ریلاین نمرات خام میباشد که بعد از اضافه شدن نمرات کلاسی و حضور غیاب توسط مدرس نمره نهایی در سامانه هم اوا ثبت خواهد شد.

 

 

**نکته ۱۸: برای دیدن تاریخ امتحانات حتما مجدد به سامانه هم آوا ( کارت ورود به جلسه یا تائید انتخاب واحد) مراجعه نمائید.

 

 

**نکته ۱۹: اگر در حین امتحان به هر دلیلی از جمله قطع شدن اینترنت و … از سامانه خارج شدید، بدون استرس مجدداً وارد سامانه شوید و از ادامه همان سوال پاسخگویی سوالات را انجام دهید.

 

 

**نکته ۲۰: لازم به ذکر است در آزمون های کتبی فقط پاسخهای درج شده در سامانه ریلاین قابل استناد خواهد بود. لذا ارسال هرگونه برگه پاسخنامه از طریق واتس اپ، تلگرام، ایمیل و  … برای اساتید و یا مرکز و یا مراجعه حضوری ممنوع میباشد.

 

 

#امتحانات_مهر_۱۴۰

تلگرام

کانال اطلاع رسانی
  •  

تماس با ما

۰۲۱۶۶۹۰۲۰۶۴ - ۰۲۱۶۶۴۲۰۴۳۳ - ۰۲۱۶۶۹۰۲۲۲۳ -
داخلی کارمندان
مشاهده

آدرس ما

تهران، خیابان آزادی، ابتدای خوش شمالی، پلاک ۲، کد پستی ۱۴۵۷۹۹۴۸۸۳
صفحه اول سایت
مشاهده

اینستاگرام

کانال اطلاع رسانی
  •