اطلاعیه برنامه روزانه کلاس های ترم مهر ۱۴۰۱

  با آرزوی موفقیت روز افزون دانشجویان در ترم مهر ۱۴۰۱


با توجه به بخشنامه ستاد ملی کرونا و ستاد دانشگاه جامع علمی کاربردی، در مورد برگزاری کلاس ها خواهشمندیم توجه بفرمائید تمامی کلاس های مرکز در ترم جاری به صورت حضوری خواهد بود.

جهت مشاهده برنامه کل ترم مهر ۱۴۰۱ کلیک بفرمائید. خواهشمند است در برنامه به نام درس و شماره گروه درس خود ( مندرج در انتخاب واحد ) دقت نمائید.

 

  

برنامه کلاس های شنبه

درس
گروه درس
مدرس
روزبرگزاری
ساعت شروع
ساعت پایان
کلاس
پیانو
*
مریم صبوری
شنبه
۰۸:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
کارآفرینی
۸۳۱
محمدرضا گیتی نژاد
شنبه
۰۸:۰۰
۱۰:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
نرم افزارهای کاربردی
۲۹۲
فرنوش ستوده باران
شنبه
۰۸:۰۰
۱۰:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
ترجمه مفاهیم واصطلاحات امور گردشگری
۲۵۳
افروز صفایی
شنبه
۰۸:۰۰
۱۰:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمد نوری
ترجمه همزمان امور صنعتی و پزشکی
۲۱۴
مرضیه رضائی زاده
شنبه
۰۸:۰۰
۱۱:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
تصویربرداری تلویزیونی
۷۹
علی اصغر محمدزاده فریزهندی
شنبه
۰۸:۰۰
۱۰:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
آسیب شناسی فرهنگی و اجتماعی گریم
۱۱۷۶
حمید دهقانپور
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
مبانی فیلم نامه نویسی
۱۰۶۱
رضا نقی نژاد اورنگ
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
تاریخ تحلیلی صدراسلام
۸۲۶
زینب ایزدی نیا
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
انقلاب اسلامی ایران
۸۲۲
نیکو رضایی جوزانی
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
مدیریت مراکز و سازمان های هنری
۸۰۴
لیلا ملتجی
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
دانش خانواده و جمعیت(خانم)
۷۹۵
مریم چراغی ساروقیه
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
دانش خانواده و جمعیت(آقایان)
۷۲۴
عبدالحسن بدرالدینی
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
عکاسی آسمان شب
۵۹۳
نینا تقی زاده
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
آشنایی با چهره ملل و نژاد های محتلف
۲۶۰
فریبا دلیری
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس کارگاه گرافیک
ترجمه همزمان انگلیسی به فارسی
۲۳۰
لیلا رسولی
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
https://meet.google.com/jmb-zdmm-hya
ترجمه متون ساده
۲۲۵
زهرا فروزش
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس حشمت سنجری
فرهنگ مردم
۶۹
سولماز حشمتی
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
بازی در نمایشهای کلاسیک جهان
۲۹
پویان پیوسته
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
بدن و حرکت
۲۰
بهرام بهبهانی
شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
کاربرد کامپیوتر در طراحی
۲۷۴
فرنوش ستوده باران
شنبه
۱۰:۰۰
۱۲:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
کاربرد اصطلاحات در ترجمه
۲۰۴
افروز صفایی
شنبه
۱۰:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
کارگردانی فیلم مستند
۱۲۱
محمدهادی فرتاش آژیر
شنبه
۱۰:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
کادر بندی فیلم
۸۰
علی اصغر محمدزاده فریزهندی
شنبه
۱۰:۰۰
۱۲:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
فیلم برداری
۸۱۸۱
عباس حمیدسمیعی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
چیدمان و نورپردازی آتلیه
۵۷۰۱
محسن امیرفراهانی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس آتلیه عکاسی
مبانی تصویربرداری
۱۰۶۲
محمود مجیب حق قدم
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
انقلاب اسلامی ایران
۸۲۳
نیکو رضایی جوزانی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات
۸۱۴
محمود ذوالفقاری
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه پنجم ساختمان فرهنگ – سالن
مدیریت مراکز و سازمان های هنری
۸۰۵
لیلا ملتجی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
دانش خانواده و جمعیت(آقایان)
۷۲۵
عبدالحسن بدرالدینی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس داریوش مهرجوی
عکاسی معماری
۵۹۹
نینا تقی زاده
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
رسانه شناسی مد و شبکه های اجتماعی
۵۷۵
سمیه زکوه روشندل
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
کارگاه چیدمان و نورپردازی آتلیه
۵۷۰
محسن امیرفراهانی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس آتلیه عکاسی
گریم برای تلویزیون
۲۸۰
فریبا دلیری
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس کارگاه گرافیک
عوامل موثر بر گریم
۲۷۲
تانیا آقا محمد صادق
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
پتینه و کلاژ
۲۶۱
فریدا صفائیان
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس کارگاه گریم
واژه شناسی
۲۳۹
محمد آذروش
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمد نوری
ترجمه همزمان فارسی به انگلیسی
۲۳۱
لیلا رسولی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
https://meet.google.com/jmb-zdmm-hya
تاریخ فلسفه
۱۵۶
محمد امین خلیلیان
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
تحلیل نمایشنامه های واقعگرا
۱۴۲
نیره سادات میرزایی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود کلاری
تاریخ هنر ایران و جهان
۱۲۶
مژده هاشمی نسب
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۰۳
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
موسیقی فیلم
۱۱۷
اصغر جنابی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
آشنایی با هنرهای نمایشی
۱۰۷
محمد طیب طاهر
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس حسین دهلوی
فیلم برداری
۸۱
عباس حمیدسمیعی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
جامعه شناسی
۶۶
سولماز حشمتی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
مبانی فیلم نامه نویسی
۵۳
رضا نقی نژاد اورنگ
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
سینمای مستند ایران
۴۹
حمید دهقانپور
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
بازی در نمایشهای کلاسیک جهان
۳۰
پویان پیوسته
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
کارگاه بازی در نمایش های واقعگرا
۲۱
بهرام بهبهانی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
صدا گذاری فیلم مستند
۱۸
آرش قاسمی
شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
اصول آراستگی در اسلام
۱۱۷۵
مریم زمانی
شنبه
۱۱:۰۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس نصرت کریمی
تاریخ تحلیلی صدراسلام
۸۲۷
زینب ایزدی نیا
شنبه
۱۱:۰۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
دانش خانواده و جمعیت(خانم)
۷۹۶
کبری سلیمانی ماهینی
شنبه
۱۱:۰۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
ترجمه همزمان امور ادبی و هنری
۲۱۳
زهرا فروزش
شنبه
۱۱:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
فارسی
۱۹۹
شیما اسدی
شنبه
۱۲:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
زبان خارجی عمومی
۱۶۴
مرضیه رضائی زاده
شنبه
۱۲:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس داریوش مهرجوی
نرم افزارهای تدوین
۱۳۷
مهران فیروزبخت
شنبه
۱۲:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
کارگردانی فیلم مستند
۱۲۰۱
محمدهادی فرتاش آژیر
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
اندیشه اسلامی۱
۱۱۷۷
زهرا حقیری
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس نصرت کریمی
تاریخ سینمای ایران و جهان
۱۰۵۹
حسین معماری جعفری
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس رضاکیانیان
انقلاب اسلامی ایران
۸۳۳
نیکو رضایی جوزانی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
مدیریت مراکز و سازمان های هنری
۸۰۶
لیلا ملتجی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
تفسیر موضوعی قرآن
۸۰۰
فاطمه طاهری سلطانی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
کارگاه طراحی صحنه در عکاسی
۶۰۹
محمود مجیب حق قدم
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
عکاسی دیجیتال پیشرفته
۵۹۶
محمد انصاری
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
تکنیک های ژست
۵۶۶
محسن امیرفراهانی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس آتلیه عکاسی
بررسی و شناخت آثار عکاسی
۵۵۴
نینا تقی زاده
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
گریم ویژه
۲۸۶
فریبا دلیری
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس کارگاه گرافیک
گریم در ادوار مختلف تاریخ
۲۸۴
تانیا آقا محمد صادق
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
گریم برای صحنه
۲۸۲
فریدا صفائیان
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس کارگاه گریم
روانشناسی شخصیت و گریم
۲۶۵
طلعت تشکری
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس علی نصیریان
اصول آراستگی در اسلام
۲۵۸
مریم زمانی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
آواشناسی لهجه های متداول
۲۴۰
محمد آذروش
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس هوشنگ ابتهاج
گفت و شنود مقدماتی
۲۱۸
ساره بیگدلی آذر
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس حشمت سنجری
آزمایشگاه پیش متوسطه
۲۰۸
الهام جوانمرد
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمد نوری
متون ادبی
۲۰۵
افروز صفایی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس حسین دهلوی
تاریخ فلسفه
۱۵۴
محمد امین خلیلیان
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
تاریخ هنر ایران و جهان
۱۲۷
مژده هاشمی نسب
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
کارگردانی فیلم مستند
۱۲۰
محمدهادی فرتاش آژیر
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
آشنایی با موسیقی
۱۱۸
اصغر جنابی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
تاریخ نمایش در ایران
۱۰۸
محمد طیب طاهر
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
انیمیشن
۹۶
فرشاد غفوری رانکوهی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
روانشناسی عمومی
۹۴
فرح صدری
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
تحلیل تدوینی فیلم داستانی
۸۵
غلامرضا محمدقاسمی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
جامعه شناسی
۶۷
سولماز حشمتی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
آشنایی با اصول اقناع و تبلیغ
۶۴
سمیه زکوه روشندل
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
دیدن و تحلیل فیلم
۶۲
نیره سادات میرزایی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
مبانی فیلم نامه نویسی
۵۴
رضا نقی نژاد اورنگ
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
فیلم نامه و تحقیق در فیلم مستند
۵۰
حمید دهقانپور
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
مبانی بازیگری
۴۲
حمیدرضا فرمهینی فراهانی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
عکاسی
۳۳
عباس حمیدسمیعی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود کلاری
تکنیک بازیگری متداکتینگ
۳۱
پویان پیوسته
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
اصول صدابرداری
۱۷
آرش قاسمی
شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس هما روستا
کارگاه صدابرداری در سینما
۰۶
اصغر آبگون
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
عوامل موثر بر گریم
۱۱۷۴
تانیا آقا محمد صادق
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس آیدین اغاداشلو
زبان خارجی عمومی
۸۰۹
آتنا پوشنه
شنبه
۱۵:۰۰
۱۸:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
عکاسی سیاه و سفید
۷۶۲
محسن امیرفراهانی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس عباس کاتوزیان
اندیشه اسلامی ۱
۷۲۲
زهرا حقیری
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس نصرت کریمی
مایکروگرافی و کپی برداری
۶۲۶
محمود عبدالحسینی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
کارگاه عکاسی مد و مدلینگ
۶۱۵
مریم مهران پوی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس آتلیه عکاسی
عکاسی دیجیتال پایه
۵۹۵
محمد انصاری
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
رویکردهای نوین در عکاسی معاصرجهان
۵۷۷
معصومه باقریان
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
تاریخ هنر ایران و جهان
۵۶۰
مژده هاشمی نسب
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
تاریخ عکاسی جهان
۵۵۸
سپهر دانش اشراقی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس حسین دهلوی
گریم برای سینما
۲۸۱
فریدا صفائیان
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس کارگاه گریم
کارگاه گریم عروسکی
۲۷۷
فریبا دلیری
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس کارگاه گرافیک
سبک های مختلف نمایشی
۲۶۹
پویان پیوسته
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
زینت و زیبایی در اسلام
۲۶۷
مریم زمانی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس علی نصیریان
آسیب شناسی فرهنگی و اجتماعی گریم
۲۵۹
حمید دهقانپور
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
انقلاب اسلامی ایران
۲۵۷
نیکو رضایی جوزانی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
ترجمه شفاهی آثار شنیداری(انگلیسی به فارسی)
۲۳۲
لیلا رسولی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
https://meet.google.com/jmb-zdmm-hya
گفت و شنود پایه
۲۱۹
ساره بیگدلی آذر
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس داریوش مهرجوی
فرهنگ ملل
۲۱۲
مرضیه رضائی زاده
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس هوشنگ ابتهاج
آزمایشگاه مقدماتی
۲۰۹
الهام جوانمرد
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس حشمت سنجری
ترجمه مفاهیم واصطلاحات امور فرهنگ و هنر
۲۰۶
افروز صفایی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس نجف دریا بندری
تدوین فیلم مستند بلند
۱۳۸
مهران فیروزبخت
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
موسیقی نواحی در تدوین فیلم
۱۱۹
اصغر جنابی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
سبکهای سینمایی
۱۰۹
محمد طیب طاهر
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
نورپردازی
۱۰۴
محمود مجیب حق قدم
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۳
انیمیشن
۹۷
فرشاد غفوری رانکوهی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس خسرو شکیبائی
مبانی شخصیت شناسی
۹۰
مهدی خلیل زاده
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
تکنیک تدوین در فیلم های دینی
۸۶
غلامرضا محمدقاسمی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
ساخت آنونس و تیتراژ فیلم
۷۶
سینا دوراندیشان
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
کارگاه نمایش های آئینی-سنتی
۷۳
امین اکبری نسب
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
جامعه شناسی
۶۸
سولماز حشمتی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمد نوری
شناخت سینما
۶۳
نیره سادات میرزایی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
ادبیات کهن ایران و جهان
۶۰
ساناز خوش حساب
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
روانشناسی شخصیت
۵۸
طلعت تشکری
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
روانشناسی شخصیت
۵۷
فرح صدری
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس هما روستا
تحلیل فیلم
۵۵
رضا نقی نژاد اورنگ
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
اصول گویندگی،مجری گری و اجرای صحنه ای
۴۷
فاطمه سرلک
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
کارگاه عکاسی
۳۴
عباس حمیدسمیعی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
تاریخ نمایش در غرب
۳۲
حمیدرضا فرمهینی فراهانی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
اصول آموزش بازیگری
۲۳
بهرام بهبهانی
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
کارگاه صدابرداری در سینما
۶
اصغر آبگون
شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
حقوق عکاسان و قراردادها
۵۷۱
وجیهه محسنی
شنبه
۱۵:۳۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
تار آذربایجانی
*
حسین بقانام
شنبه
۱۶:۰۰
۱۸:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس رضاکیانیان
شیوه های رهبری بازیگر
۱۳۳۱
مهدی خلیل زاده
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
انقلاب اسلامی ایران
۸۲۴
نیکو رضایی جوزانی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
اصول و فنون مذاکره
۸۱۸
شهریار احمد بیگی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
تاریخ هنر ایران و جهان
۷۶۱
سپهر دانش اشراقی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
اندیشه اسلامی ۱
۷۲۳
زهرا حقیری
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
اخلاق حرفه ای
۷۰۵
اصغر ایمانی بوسجین
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
مبانی عکاسی رنگی(آنالوگ و دیجیتال)
۶۳۰
محمود عبدالحسینی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
کارگاه فنون بازسازی و رتوش عکس
۶۱۷
مرضیه مرتاضی مهربانی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
کارگاه عکاسی مجالس و مراسم
۶۱۴
مریم مهران پوی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس آتلیه عکاسی
عکاسی سیاه و سفید
۵۹۷
محسن امیرفراهانی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
رویکردهای نوین در عکاسی معاصرجهان
۵۷۶
معصومه باقریان
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
حقوق عکاسان و قراردادها
۵۷۲
وجیهه محسنی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات
۲۷۳
بهاره عظیمی جوزانی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
زیبایی شناسی
۲۶۶
مژده هاشمی نسب
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
تحلیل تیپ و شخصیت
۲۶۳
طلعت تشکری
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
ترجمه شفاهی آثار شنیداری(فارسی به انگلیسی)
۲۳۳
لیلا رسولی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
https://meet.google.com/jmb-zdmm-hya
بیان شفاهی
۲۲۰
ساره بیگدلی آذر
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
آزمایشگاه پایه
۲۱۰
الهام جوانمرد
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس داریوش مهرجوی
کاربرد موضوعی اصطلاحات در ترجمه
۲۰۷
افروز صفایی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس هوشنگ ابتهاج
خاستگاه آیین و درام
۱۵۵
نیره سادات میرزایی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
تاریخ سینمای مستند ایران
۱۳۹
مهران فیروزبخت
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
اصول گویندگی،مجری گری و اجرای صحنه ای
۱۳۴
فاطمه سرلک
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
شیوه های رهبری بازیگر
۱۳۳
مهدی خلیل زاده
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
شناخت سینما
۱۱۰
محمد طیب طاهر
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
تدوین فیلم داستانی
۹۹
مازیار قلمی
شنبه
۱۷:۰۰
۲۰:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
روانشناسی عمومی
۹۵
فرح صدری
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
کارگاه ویدیویی تلویزیونی
۸۷
غلامرضا محمدقاسمی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود کلاری
کارگاه نمایش های آئینی-سنتی
۷۱
امین اکبری نسب
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
ادبیات معاصر ایران و جهان
۶۱
ساناز خوش حساب
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
نقد و تحلیل فیلم
۵۶
رضا نقی نژاد اورنگ
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس حسین دهلوی
تکنیک بازیگری استانیسلاوسکی
۴۸
حمیدرضا فرمهینی فراهانی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۳
بدن و حرکت
۲۴
بهرام بهبهانی
شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
ورزش ( آقایان )
*
مرتضی محمدی
شنبه
۱۹:۰۰
۲۰:۳۰
https://www.skyroom.online/ch/46uni/tabiatbadaniovarzesh
تربیت بدنی ( تربیت بدنی )
*
مرتضی محمدی
شنبه
۱۹:۰۰
۲۰:۳۰
https://www.skyroom.online/ch/46uni/tabiatbadaniovarzesh

 

برنامه کلاس های یکشنبه

 

 

 

درس
گروه درس
مدرس
روزبرگزاری
ساعت شروع
ساعت پایان
کلاس
گیتارکلاسیک
*
نوید ایزدگشسب
یکشنبه
۰۸:۰۰
۱۰:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
پیانو
*
شیرین مختارنژاد
یکشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
پیانو
*
رضا طاهری
یکشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
بهداشت و سلامت نوازندگی
۱۰۰۸
یزدان یوسفی
یکشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۰۰
طبقه پنجم ساختمان فرهنگ – سالن
کاربرد رایانه در موسیقی
۷۷۱
ناصر عسگری
یکشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
تئوری موسیقی ایران
۵۲۰
هوتن شرف بیانی
یکشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
فرم موسیقی جهان۲
۴۹۳
منصور حقی
یکشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
کنتراپون
۴۸۶
مهرداد غفاری
یکشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود کلاری
آواز گروهی۲
۴۴۶
مجید یونسی سینکی
یکشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
تجزیه و تحلیل موسیقی دستگاهی ایرانی
۳۷۱
سلمان سالک
یکشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
کمانچه
*
شیما شاه محمدی
یکشنبه
۰۹:۰۰
۱۱:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس نجف دریا بندری
ویولن
*
سعید زرنیخی
یکشنبه
۱۰:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس رضاکیانیان
تاروسه تار
*
کیارش روزبهانی
یکشنبه
۱۰:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
بهداشت و سلامت نوازندگی
۹۹۴
یزدان یوسفی
یکشنبه
۱۰:۰۰
۱۱:۳۰
طبقه پنجم ساختمان فرهنگ – سالن
تئوری موسیقی
۱۰۱۳
احمدرضا محسنی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
تئوری موسیقی
۱۰۰۹
احمد مقدسی زاده
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
هارمونی پایه
۹۴۰
مهرداد غفاری
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
فیزیک صوت
۷۷۲
عزیزاله آزادگان
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
مهارت تنفس و تزئینات
۵۲۶
یاشار احمدی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
فرم موسیقی ایرانی
۵۲۱
هوتن شرف بیانی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
مبانی هارمونی
۵۱۳
نیما ایزدآبادی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
آهنگ سازی۱
۵۰۹
نگین ناظم زمردی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
کاربرد کامپیوتر در موسیقی
۵۰۸
ناصر عسگری
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
فرم موسیقی ایران۲
۴۹۵
امیرحسین رئوفی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود کلاری
سرایش و تربیت شنوایی
۴۸۷
منصور حقی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
مبانی نظری موسیقی
۴۸۳
کیوان میرهادی زاده
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
هماهنگی عمومی۴
۴۸۲
مسعود پیروی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس داریوش مهرجوی
بداهه پردازی
۴۶۴
علی مومنیان ریزی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
آشنایی با تاریخ موسیقی جهان
۴۵۴
امید محرابی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
تربیت شنوایی(نت های تغییر یافته)
۴۴۷
مجید یونسی سینکی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
کنترپوان
۴۳۰
کاوه جودت
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس حسین دهلوی
سبک شناسی آوازی
۴۱۶
غلامرضا رضایی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس نصرت کریمی
مبانی رهبری کر و ارکستر
۴۰۱
عصمت فخرالاسلامی میلانی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
تربیت شنوایی(ریتم و فواصل)
۳۹۳
شهرام فقیهی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
آشنایی با رسالات کهن موسیقی ایران
۳۷۲
سلمان سالک
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
سرایش و تربیت شنوایی۵
۳۶۷
سجاد تهذیبی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
سرایش و تربیت شنوایی
۳۶۱
سپهر سراجی
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
آهنگ سازی ایرانی
۳۴۷
جمال الدین منبری
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس علی نصیریان
هارمونی۱
۳۳۹
نوید ایزدگشسب
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
هارمونی پراکتیک
۳۳۰
اشکان غضنفریان
یکشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
آواز ایرانی
*
الیاس طغیانی
یکشنبه
۱۱:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس خسرو شکیبائی
تاروسه تار
*
طینوش بهرامی نژاد
یکشنبه
۱۱:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس ساز علی تجویدی
تاریخ تحلیلی صدر اسلام
۸۰۳
زینب ایزدی نیا
یکشنبه
۱۱:۰۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمد نوری
گیتارکلاسیک
*
کیوان میرهادی زاده
یکشنبه
۱۲:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس هما روستا
آوازکلاسیک
*
عصمت فخرالاسلامی میلانی
یکشنبه
۱۲:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
تربیت شنوایی(ملودی و گام خوانی)
۵۱۴
نیما ایزدآبادی
یکشنبه
۱۲:۰۰
۱۳:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
نی
*
الیاس طغیانی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس خسرو شکیبائی
سنتور
*
ماهیار تمسکنی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۸:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۳
اندیشه اسلامی۱
۱۰۱۴
زهرا دلاوری پاریزی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
خلاقیت در هنر
۸۹۸
مریم تصدیقی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود کلاری
تفسیر موضوعی قرآن
۷۹۲
فاطمه طاهری سلطانی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس حسین دهلوی
تاریخ تحلیلی صدر اسلام
۷۸۷
زینب ایزدی نیا
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
تاریخ موسیقی جهان-تا قرن بیستم
۷۷۳
اشکان غضنفریان
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
سرایش و تربیت شنوایی۵
۵۲۷
یاشار احمدی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
طراحی مرکب خوانی
۵۲۲
هوتن شرف بیانی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس نصرت کریمی
پرده شناسی واجرا با ساز ایرانی
۵۱۱
امیرحسین رئوفی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس هوشنگ ابتهاج
آهنگ سازی۲
۵۱۰
نگین ناظم زمردی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
کاربرد کامپیوتر در موسیقی
۵۰۶
ناصر عسگری
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
فرم موسیقی ایرانی
۴۹۴
مسلم زارعی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس حشمت سنجری
ارکستراسیون
۴۸۰
مسعود پیروی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
هماهنگی عمومی
۴۷۹
محمدنیما خواجه نصیر طوسی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمد نوری
مبانی موسیقی ایران
۴۷۱
علیرضا میرخسروی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
سرایش و تربیت شنوایی۶
۴۴۸
مجید یونسی سینکی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
ارکستر ایرانی۳
۴۳۹
کیارش روزبهانی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
تاریخ هنر
۴۳۶
کتایون پلاسعیدی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان فرهنگ – سالن
سرایش و تربیت شنوایی۶
۴۳۱
کاوه جودت
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
صداسازی
۴۱۷
غلامرضا رضایی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
بداهه نوازی
۴۱۴
سید علیرضا میرآقا
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
جواب آواز
۴۱۰
علی مومنیان ریزی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
آواز گروهی۲
۴۰۲
عصمت فخرالاسلامی میلانی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
تربیت شنوایی(نت های تغییر یافته)
۳۹۴
شهرام فقیهی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
تاریخ موسیقی ایران۲
۳۷۹
طینوش بهرامی نژاد
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
آشنایی با دستگاههای موسیقی ایران
۳۷۳
سلمان سالک
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
تربیت شنوایی(ملودی و گام خوانی)
۳۶۸
سجاد تهذیبی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
سرایش و تربیت شنوایی۶
۳۶۲
سپهر سراجی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
همراهی با ارکستر
۳۴۸
جمال الدین منبری
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
هارمونی۱
۳۴۰
نوید ایزدگشسب
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
تاریخ موسیقی جهان-تا قرن بیستم
۳۳۱
احمدرضا محسنی
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
فرم و آنالیز۱
۳۲۸
احمد مقدسی زاده
یکشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
مبانی هارمونی ( تقویتی )
۵۱۳
نیما ایزدآبادی
یکشنبه
۱۳:۳۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
قانون
*
فریده رضایی
یکشنبه
۱۴:۰۰
۱۶:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس نجف دریا بندری
سنتور
*
امیرحسین رئوفی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس رضاکیانیان
ارکسترکلاسیک (گیتار)
*
کیوان میرهادی زاده
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۶:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس هما روستا
آواز ایرانی
*
جمال الدین منبری
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس نصرت کریمی
پیانو
*
فروغ فضلی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۸:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
تاروسه تار
*
میلاد علی پور
یکشنبه
۱۵:۰۰
۲۰:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس ساز حسین علیزاده
تاروسه تار
*
سلمان سالک
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس ساز فرامرز پایور
شناخت ریتم
۱۱۸۲
مسلم زارعی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس علی نصیریان
صدایابی و شناخت گستره صوتی
۱۰۲۲
عصمت فخرالاسلامی میلانی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
تاریخ تحلیلی صدر اسلام
۸۲۵
زینب ایزدی نیا
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
مدیریت کسب و کار و بهره وری
۸۰۱
بیتا شه بخش
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
تربیت شنوایی(ریتم و فواصل)
۷۷۴
احمدرضا محسنی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
اخلاق حرفه ای
۷۰۴
شهریار احمد بیگی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
اخلاق حرفه ای
۷۰۳
مهدی یسری
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
سرایش و تربیت شنوایی
۵۲۸
یاشار احمدی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
شعر و موسیقی
۵۲۴
هوتن شرف بیانی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
نقش تنفس و تزئینات در صداسازی
۵۱۲
غلامرضا رضایی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
کاربرد رایانه در موسیقی
۵۰۷
ناصر عسگری
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
هارمونی۱
۴۸۱
مسعود پیروی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
آشنایی با تاریخ موسیقی ایران
۴۷۲
طینوش بهرامی نژاد
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس حسین دهلوی
تربیت شنوایی(نت های تغییر یافته)
۴۵۶
امید محرابی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
دشیفراژ
۴۵۲
سید علیرضا میرآقا
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
تربیت شنوایی(نت های تغییر یافته)
۴۴۹
مجید یونسی سینکی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
ارکستر ایرانی۲
۴۳۸
کیارش روزبهانی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
فلسفه هنر
۴۳۷
کتایون پلاسعیدی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس داریوش مهرجوی
ارکستراسیون
۴۳۲
محمدنیما خواجه نصیر طوسی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
تصنیف خوانی (۲)
۴۱۱
علی مومنیان ریزی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس هوشنگ ابتهاج
تربیت شنوایی ( دیکته موسیقی)
۳۹۵
شهرام فقیهی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
آشنایی با دستگاههای موسیقی ایران
۳۷۷
علیرضا میرخسروی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
تربیت شنوایی(ریتم و فواصل)
۳۷۰
سجاد تهذیبی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
فرم موسیقی جهان۳
۳۶۳
کاوه جودت
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
فرم و آنالیز۲
۳۴۱
نوید ایزدگشسب
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس حشمت سنجری
ارکان بداهه خوانی
۳۳۷
الیاس طغیانی
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس خسرو شکیبائی
تربیت شنوایی(نت های تغییر یافته)
۳۳۲
اشکان غضنفریان
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
فرم و آنالیز۲
۳۲۹
احمد مقدسی زاده
یکشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
کنترباس
*
پروانه انارکی
یکشنبه
۱۶:۰۰
۱۸:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس نجف دریا بندری
ترمپت
*
سید علیرضا میرآقا
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
ارکستر کلاسیک (بادی)
*
کیوان میرهادی زاده
یکشنبه
۱۷:۰۰
۲۰:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
ارکستر کلاسیک (زهی)
*
کیوان میرهادی زاده
یکشنبه
۱۷:۰۰
۲۰:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
مبانی موسیقی(جبرانی)
۱۲۰۱
علیرضا میرخسروی
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
بهداشت و سلامت نوازندگی
۱۱۸۰
مسلم زارعی
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمد نوری
سرایش و تربیت شنوایی (ریتم )
۱۰۲۳
یاشار احمدی
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
اصول سرپرستی
۸۹۵
بیتا شه بخش
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
اخلاق حرفه ای
۸۹۱
اصغر ایمانی بوسجین
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
تاریخ هنر
۵۳۱
کتایون پلاسعیدی
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
ساز شناسی ایرانی
۵۲۵
هوتن شرف بیانی
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
کاربرد کامپیوتر در موسیقی
۵۰۵
ناصر عسگری
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
هارمونی۲
۴۵۷
امید محرابی
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس حسین دهلوی
آشنایی با تاریخ موسیقی جهان
۴۴۱
نوید ایزدگشسب
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
ارکستر ایرانی۲
۴۴۰
کیارش روزبهانی
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
سرایش و تربیت شنوایی۷
۴۳۳
کاوه جودت
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
بداهه پردازی
۴۰۷
الیاس طغیانی
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
تربیت شنوایی(دیکته موسیقی)
۳۹۶
شهرام فقیهی
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
تاریخ موسیقی جهان-قرن معاصر
۳۹۲
شروین عباسی مقانکی
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
سرایش موسیقی ایرانی (چهارگاه)
۳۶۹
سجاد تهذیبی
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس نصرت کریمی
هارمونی پراکتیک
۳۳۳
اشکان غضنفریان
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
مبانی موسیقی ایرانی
۳۲۷
طینوش بهرامی نژاد
یکشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
ارکستر کلاسیک (پیانو)
*
فروغ فضلی
یکشنبه
۱۸:۳۰
۲۰:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
تربیت بدنی
*
محمد طاهری حسین آبادی
یکشنبه
۱۹:۰۰
۲۰:۰۰
https://www.skyroom.online/ch/46uni/tarbiatbadanitaheri1
تربیت بدنی
*
محمد طاهری حسین آبادی
یکشنبه
۲۰:۰۰
۲۱:۰۰
https://www.skyroom.online/ch/46uni/tarbiatbadanitaheri2

 

 

 

برنامه کلاس های دوشنبه

 

 

درس
گروه درس
مدرس
روزبرگزاری
ساعت شروع
ساعت پایان
کلاس
اخلاق اسلامی
۶۸۳
لیلا عبدالهی
دوشنبه
۰۸:۰۰
۱۰:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
اندیشه اسلامی۲(نبوت و امامت)
۸۲۰
سیده زهرا مینائی اللهیارلو
دوشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
اندیشه اسلامی۲(نبوت و امامت)
۸۱۲
سیده زهرا مینائی اللهیارلو
دوشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
آناتومی
۷۳۹
دکترمرضیه زارع
دوشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس کارگاه گرافیک
مبانی رنگ و تعادل سفیدی نور
۶۲۹
علی آذر نیا کماری
دوشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
کارگاه عکاسی با فلاش
۶۱۱
محسن امیرفراهانی
دوشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس آتلیه عکاسی
کاربرد عکس در گرافیک
۶۰۷
سعیده پورحسینی نوقی
دوشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
تنفس و صدا سازی
۱۵۱
وحید نفر
دوشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
فن بیان
۸۸
فاطمه سرلک
دوشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
حرکات موزون(فرم های جهانی)
۳۵
حامد نصرآبادیان
دوشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
تاریخ نمایش در شرق
۲۵
پویان پیوسته
دوشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
دیدن و تحلیل نمایش
۹
فرهاد تفرشی
دوشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
پیانو
*
محمدرضا پیرجانی
دوشنبه
۰۹:۰۰
۱۱:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
سنتور
*
مصطفی مومنیان ریزی
دوشنبه
۰۹:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس رضاکیانیان
زبان خارجی عمومی
۸۱۱
سید نسترن پزشکی
دوشنبه
۰۹:۰۰
۱۲:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
گیتارکلاسیک
*
کیوان میرهادی زاده
دوشنبه
۰۹:۳۰
۱۶:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس هما روستا
عود، تار و سه تار
*
هوتن شرف بیانی
دوشنبه
۱۰:۰۰
۱۴:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس خسرو شکیبائی
طراحی پوستر
۵۸۵۱
حبیب اله هادیزاده مقدم
دوشنبه
۱۰:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
اخلاق اسلامی
۷۲۸
لیلا عبدالهی
دوشنبه
۱۰:۰۰
۱۲:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
طراحی پوستر
۵۸۵
حبیب اله هادیزاده مقدم
دوشنبه
۱۰:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
خلاقیت در هنر
۸۹۹
ارزو صادقی نجف ابادی
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
اندیشه اسلامی۲(نبوت و امامت)
۸۲۱
سیده زهرا مینائی اللهیارلو
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
آشنایی باانواع دوربین(آنالوگ ودیجیتال)
۷۵۹
محسن امیرفراهانی
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس آتلیه عکاسی
مبانی رنگ
۷۴۰
مرضیه مرتاضی مهربانی
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس کارگاه گرافیک
مدیریت رنگ در عکاسی
۷۳۶
عباس حمیدسمیعی
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
نقد عکس
۶۴۰
کاووس صادقلو
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۳:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
مبانی هنرهای تجسمی
۶۳۴
سعیده پورحسینی نوقی
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
مبانی رنگ در هنرهای تجسمی
۶۲۷
سمیه ثنایی
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس کارگاه گریم
عکس و نوشتار
۶۰۲
کاووس صادقلو
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۳:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
شیوه های نگهداری و ارائه عکس
۵۸۱
علی آذر نیا کماری
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
تاریخ عکاسی ایران
۵۵۶
سودابه شایگان
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
شیوه اجرایی نمایش ایرانی
۱۵۲
وحید نفر
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
ردیف آواز ایرانی وتصنیف خوانی
۱۴۵
حمیدرضا جوان
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
نمایش رادیویی
۸۹
فاطمه سرلک
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
ادبیات کهن ایران و جهان
۵۹
مریم میرمطهری
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
حرکات موزون(فرم های جهانی)
۳۶
حامد نصرآبادیان
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
تاریخ نمایش در شرق
۲۷
پویان پیوسته
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۰۳
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
نمایش عروسکی
۱۹
بهرام بهبهانی
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۳
شناخت عوامل نمایش
۱۰
فرهاد تفرشی
دوشنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
پیانو
*
فراز عقیلی
دوشنبه
۱۲:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
خوشنویسی و طراحی حروف
۵۷۴۱۱
داود خلیلی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
خوشنویسی و طراحی حروف
۵۷۴۱
داود خلیلی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
خلاقیت در هنر
۸۹۷
ارزو صادقی نجف ابادی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
دانش خانواده و جمعیت(خانم)
۸۴۰
اشرف سادات فروغی آرانی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمد نوری
دانش خانواده و جمعیت(آقایان)
۸۳۹
عبدالعزیز نقی زاده
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
مدیریت مراکز و سازمان های هنری
۸۳۵
علی حدادیان
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
فارسی
۷۸۲
مریم میرمطهری
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۶:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
مبانی هنرهای تجسمی
۷۵۸
سمیه ثنایی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس کارگاه گریم
تکنییک های رنگ در طراحی لباس
۷۴۱
مرضیه مرتاضی مهربانی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس کارگاه گرافیک
مدیریت رنگ در عکاسی
۶۳۶
عباس حمیدسمیعی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
کارگاه نورپردازی تکچهره
۶۱۹
محسن امیرفراهانی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس آتلیه عکاسی
عدسی ها و لنزها
۵۹۰
علی آذر نیا کماری
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
خوشنویسی و طراحی حروف
۵۷۴
داود خلیلی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
تاریخ هنر جهان
۵۶۱
سعیده پورحسینی نوقی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
تاریخ عکاسی ایران
۵۵۷
سودابه شایگان
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
آشنایی باانواع دوربین(آنالوگ ودیجیتال)
۵۵۲
کاووس صادقلو
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
مدیریت مراکز و سازمانهای فرهنگی
۵۳۷
ابوالفضل ولوی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
رسانه شناسی
۳۰۷
حسن عمیدی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
اقتصاد رسانه
۲۹۹
امیر رفعتی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
ارتباطات سیاسی
۲۹۵
علیرضا غنی زاده
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس علی نصیریان
نمایش عروسکی
۲۰۳
بهرام بهبهانی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۳
شیوه اجرایی نمایش ایرانی
۱۵۳
وحید نفر
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
سلفژ
۱۴۶
حمیدرضا جوان
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
بیان بدنی
۱۳۱
فاطمه سرلک
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
فرهنگ مردم
۶۵
سولماز حشمتی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
نمایش ایمایی
۳۷
حامد نصرآبادیان
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
سبک ها وشیوه های اجرا
۲۸
پویان پیوسته
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
فرهنگ عامه
۱۱
ندا کاظمی یزدی
دوشنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
عکس و رسانه
۶۰۱
محمد فرنود
دوشنبه
۱۳:۳۰
۱۶:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
عکاسی مستند
۵۹۸
محمد فرنود
دوشنبه
۱۳:۳۰
۱۶:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
آواز تلفیقی
*
علی زندوکیلی
دوشنبه
۱۴:۰۰
۱۶:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
ویولن
*
مونیکا لران
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۸:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس هما روستا
کادربندی در عکاسی
۷۶۰
علی آذر نیا کماری
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
کارگاه طراحی کاتالوگ و بروشور
۶۱۰
داود خلیلی
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
کادربندی در عکاسی
۶۰۵
علی آذر نیا کماری
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
فیلترهای عکاسی
۶۰۴
سودابه شایگان
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
عکاسی پرتره
۵۹۴
محسن امیرفراهانی
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس آتلیه عکاسی
زیبایی شناسی
۵۷۹
مسعود ملکوتی نیا
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
جامعه شناسی هنر
۵۶۷
سولماز حشمتی
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
تاریکخانه دیجیتال
۵۶۲
ارزو صادقی نجف ابادی
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
تاریخ هنر ایران
۵۵۹
سمیه ثنایی
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
آشنایی با دوربینهای قطع متوسط و بزرگ
۵۴۹
کاووس صادقلو
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
مراسم و تشریفات
۳۲۲
علیرضا غنی زاده
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
شبکه های اجتماعی
۳۱۴
امیر رفعتی
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس حشمت سنجری
سواد هنری
۳۱۲
سعیده پورحسینی نوقی
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس علی نصیریان
روزنامه نگاری نوین
۳۰۹
حسن عمیدی
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
جامعه شناسی فرهنگی
۳۰۴
عابدین عابدی زاده
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
سلفژ
۱۴۷
حمیدرضا جوان
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
مبانی بازی برای کودک
۱۰۲
مجید قناد
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۳
تربیت حس
۴۵
حمیدرضا فرمهینی فراهانی
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
نمایش خیابانی
۴۴
امین اکبری نسب
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
حرکات موزون(نواحی ایران)
۳۸
حامد نصرآبادیان
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
آشنایی با هنرهای نمایشی
۲۶
پویان پیوسته
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
فرهنگ عامه
۱۲
ندا کاظمی یزدی
دوشنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
عکاسی منظره و پانوراما
۶۰۰
آی تای شکیبافر
دوشنبه
۱۶:۰۰
۱۸:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
فارسی
۲۰۰
مریم میرمطهری
دوشنبه
۱۶:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
ورزش۱
*
نفیسه السادات امامی نجف آبادی
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۸:۳۰
https://www.skyroom.online/ch/46uni/varzeshebanovan1
مبانی رنگ و تعادل سفیدی نور
۷۵۷
سعیده پورحسینی نوقی
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
مجموعه سازی در عکاسی
۶۳۵
علی آذر نیا کماری
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
کارگاه عکاسی مفهومی
۶۱۶
سودابه شایگان
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
کار در استودیو(شناخت لوازم و ابزار)
۶۰۶
محسن امیرفراهانی
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان هنر – کلاس آتلیه عکاسی
زیبایی شناسی
۵۷۸
مسعود ملکوتی نیا
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
آشنایی با نرم افزارهای ویرایش عکس
۵۵۱
ارزو صادقی نجف ابادی
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس فریدون مشیری (سایت )
آشنایی با دوربینهای قطع متوسط و بزرگ
۵۵۰
کاووس صادقلو
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
نظریه های ارتباط جمعی
۳۲۴
عابدین عابدی زاده
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس علی نصیریان
برنامه ریزی و بودجه در روابط عمومی
۳۰۱
حسن عمیدی
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
اصول سخنوری
۲۹۶
امیر رفعتی
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
ارتباطات انسانی
۲۹۳
علیرضا غنی زاده
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
زبان خارجه عمومی
۱۶۵
فاطمه لایقی
دوشنبه
۱۷:۰۰
۲۰:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
مبانی بازی برای کودک
۱۰۳
مجید قناد
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۳
تربیت تخیل وخلاقیت در بازیگری
۴۶
حمیدرضا فرمهینی فراهانی
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
نمایش خیابانی
۴۳
امین اکبری نسب
دوشنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
ورزش۱
*
نفیسه السادات امامی نجف آبادی
دوشنبه
۱۹:۰۰
۲۰:۳۰
https://www.skyroom.online/ch/46uni/varzeshebanovan2

 

برنامه کلاس های سه شنبه

درس
گروه درس
مدرس
روزبرگزاری
ساعت شروع
ساعت پایان
کلاس
سرایش و تربیت شنوایی۶
۳۵۴
حمیدرضا حسن پور
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
سازشناسی موسیقی جهان
۳۵۵
رهام شناسا
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
تجزیه و تحلیل آواز
۳۷۴
سید محمد امین میراحمدی شریعتی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
فرم موسیقی جهان۳
۳۸۷
شروین عباسی مقانکی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
پارتیتور نوازی
۴۰۵
علی توکلی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
دشیفراژ۲
۴۲۰
فرهاد ابراهیم خانی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
تربیت شنوایی(ملودی و گام خوانی)
۴۴۴
مجید یونسی سینکی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
فرم در موسیقی جهانی
۴۵۸
محمدرضا دریسی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود کلاری
تمبک نوازی
۴۷۰
مرتضی مومنیان
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
سازشناسی ایرانی
۴۷۵
مزدک توسلی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
سرایش و تربیت شنوایی۵
۴۸۴
منصور حقی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
تربیت شنوایی(ریتم و فواصل)
۴۹۱
مهدی حاجی قاسمی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
آشنایی با رهبری ارکستر
۵۰۲
محمود میرصیافی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
فرم در موسیقی ایرانی
۵۱۵
هوتن شرف بیانی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس هوشنگ ابتهاج
خلاقیت در پیوند شعر و موسیقی
۷۵۴
حسین حدت
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
جواب آواز
۹۰۳
الیاس طغیانی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
اندیشه اسلامی۱
۹۹۰
منیره خطیبی
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
سلفژ۱(ریتم خوانی)
۹۹۵
مهدی آقامحمدی ساده
سه شنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
آواز ایرانی
*
علی مومنیان ریزی
سه شنبه
۰۹:۰۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
پیانو
*
زهرا بابا
سه شنبه
۰۹:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۴
تنبک
*
فربد یداللهی اردستانی
سه شنبه
۰۹:۰۰
۱۰:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
گیتارکلاسیک
*
نوید زمردی
سه شنبه
۰۹:۰۰
۱۴:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس جمشید مشایخی
ویولنسل
*
کریم قربانی علائی
سه شنبه
۰۹:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه پنجم ساختمان فرهنگ – سالن
گیتارکلاسیک
*
کیوان میرهادی زاده
سه شنبه
۰۹:۳۰
۱۶:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس هما روستا
آلتو
*
داریوش حجازی
سه شنبه
۱۰:۰۰
۱۲:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس ناصر تقوایی
سلفژ۱(ریتم خوانی)
۱۰۰۰
مهدی آقامحمدی ساده
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
اندیشه اسلامی۱
۱۰۰۷
حسین دادخواه دستجردی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمد نوری
دشیفراژ۱
۳۴۲
حسین حدت
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس داریوش مهرجوی
اجرای صحنه ای
۳۴۵
جمال الدین منبری
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس هما روستا
هماهنگی عمومی۳
۳۵۱
حسام رفیعی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
سرایش و تربیت شنوایی۶
۳۵۳
حمیدرضا حسن پور
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
شعر وموسیقی
۳۷۵
سید محمد امین میراحمدی شریعتی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
هارمونی۱
۳۸۸
شروین عباسی مقانکی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
فیزیک صوت
۳۹۷
عزیزاله آزادگان
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
هارمونی۲
۴۰۳
علی توکلی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
تصنیف خوانی
۴۰۶
علی مومنیان ریزی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
سرایش موسیقی ایرانی(سه گاه)
۴۲۱
فرهاد ابراهیم خانی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس نصرت کریمی
کنترپوان۱
۴۲۸
کاوه جودت
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس علی نصیریان
هارمونی۱
۴۳۵
کاوه عظیمی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
تربیت شنوایی(ریتم و فواصل)
۴۴۲
مجید یونسی سینکی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
مبانی نظری موسیقی
۴۵۰
محمدحسین محمدابراهیم زاده
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس حسین دهلوی
فرم در موسیقی جهان
۴۶۱
محمدرضا دریسی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
ارکستراسیون۲
۴۶۶
محمدنیما خواجه نصیر طوسی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
تنبک نوازی
۴۶۹
مرتضی مومنیان
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
سازشناسی ایرانی
۴۷۶
مزدک توسلی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
هماهنگی عمومی
۴۷۷
مسعود پیروی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس حشمت سنجری
سرایش و تربیت شنوایی۵
۴۸۵
منصور حقی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
هارمونی۲
۴۸۹
مهدی حاجی قاسمی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
آواز گروهی۲
۴۹۶
مهدی نوروزبهاری
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
ساز شناسی ایرانی
۵۱۶
هوتن شرف بیانی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
مدیریت مراکز و سازمان های هنری
۸۰۲
هدی فرازمند
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
سلفژ۱(ریتم خوانی)
۹۹۱
رهام شناسا
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
اندیشه اسلامی۱
۹۹۶
منیره خطیبی
سه شنبه
۱۰:۳۰
۱۲:۳۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
آواز ایرانی
*
غلامرضا رضایی
سه شنبه
۱۱:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود کلاری
کنترپوان
۳۸۳
سید محمد تنکابنی
سه شنبه
۱۱:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
اجرای صحنه ای
۴۱۲
محمدحسین پورمعین
سه شنبه
۱۱:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
تاروسه تار
*
سید محمد امین میراحمدی شریعتی
سه شنبه
۱۲:۰۰
۱۳:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس رضاکیانیان
فارسی
۱۰۱۱
محمد مفتاحی
سه شنبه
۱۲:۳۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
فارسی
۱۰۱۶
مریم میرمطهری
سه شنبه
۱۲:۳۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس علی نصیریان
فارسی
۱۱۶۹
محمد مفتاحی
سه شنبه
۱۲:۳۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
سلفژ۱(ریتم خوانی)
۱۰۰۶
حمیدرضا حسن پور
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
تئوری موسیقی
۱۰۲۰
فاطمه ریوند
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
کاربرد لحن و فواصل درصداسازی
۳۳۴
الیاس طغیانی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس خسرو شکیبائی
دشیفراژ۲
۳۴۳
حسین حدت
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس آیدین اغاداشلو
آشنایی با تصانیف قدیم ایران
۳۴۶
جمال الدین منبری
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۳
کنترپوان۲
۳۵۲
حسام رفیعی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
هارمونی پایه
۳۵۷
رهام شناسا
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
مبانی نظری موسیقی
۳۶۴
محمدحسین محمدابراهیم زاده
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
نت نگاری آواز
۳۷۶
سید محمد امین میراحمدی شریعتی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس رضاکیانیان
آشنایی با موسیقی مناطق و نواحی ایران
۳۷۸
محمدعلی مرآتی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس هما روستا
حکمت موسیقی اسلامی
۳۸۰
سید شاهین محسنی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
فرم در موسیقی جهان
۳۸۴
سید محمد تنکابنی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود کلاری
ارکستراسیون۳
۳۸۹
شروین عباسی مقانکی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
مبانی صوت شناسی
۳۹۹
عزیزاله آزادگان
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس حسین دهلوی
شناخت موسیقی
۴۰۴
علی توکلی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
همنوازی۱
۴۱۳
کریم قربانی علائی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان فرهنگ – سالن
بداهه نوازی
۴۱۵
محمدحسین پورمعین
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
ساز ایرانی
۴۱۸
فربد یداللهی اردستانی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
سرایش موسیقی ایرانی (نوا ،راست پنجگاه)
۴۲۲
فرهاد ابراهیم خانی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس هوشنگ ابتهاج
هارمونی۳
۴۲۶
کاوه جودت
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
مبانی هارمونی
۴۳۴
کاوه عظیمی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
تربیت شنوایی(نت های تغییر یافته)
۴۴۵
مجید یونسی سینکی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
ارکستراسیون۱
۴۵۹
محمدرضا دریسی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
شعر و موسیقی
۴۶۳
علی مومنیان ریزی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس نصرت کریمی
شناخت و تحلیل موسیقی معاصر
۴۶۷
محمدنیما خواجه نصیر طوسی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس داریوش مهرجوی
تئوری موسیقی
۴۷۳
مزدک توسلی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس عباس کاتوزیان
هارمونی۳
۴۷۸
مسعود پیروی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
فرم موسیقی جهان۳
۴۹۰
مهدی حاجی قاسمی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
آواز گروهی
۴۹۷
مهدی نوروزبهاری
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
تئوری موسیقی
۵۱۷
هوتن شرف بیانی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
تاریخ تحلیلی صدر اسلام
۷۹۰
زینب ایزدی نیا
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس حشمت سنجری https://meet.google.com/rgt-rehk-oxu
انقلاب اسلامی ایران
۸۹۳
افشین نسیمی
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
تاریخ شنیداری موسیقی
۹۹۲
پارسا مهویس
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
تئوری موسیقی
۹۹۷
مهرداد غفاری
سه شنبه
۱۳:۰۰
۱۵:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
تاریخ موسیقی ایران۲
۳۶۶
سجاد تهذیبی
سه شنبه
۱۳:۳۰
۱۵:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس جمشید مشایخی
تئوری موسیقی
۱۰۰۲
مهرداد غفاری
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس عبدالله اسکندری
فارسی
۱۰۰۵
مریم میرمطهری
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۸:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمد نوری
سلفژ۱(ریتم خوانی)
۱۰۱۰
رهام شناسا
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
آناتومی حنجره
۱۰۲۱
سجاد طاهری
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
سلفژ۱(ریتم خوانی)
۱۱۸۳
رهام شناسا
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
کارگاه بداهه خوانی
۳۳۵
الیاس طغیانی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس نصرت کریمی
بداهه نوازی در موسیقی دستگاهی
۳۴۴
جمال الدین منبری
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
سرایش موسیقی ایرانی (همایون، اصفهان)
۳۶۵
سجاد تهذیبی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
تاریخ هنر
۳۸۱
سید شاهین محسنی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس قباد شیوا
آشنایی با نت نگاری موسیقی معاصر
۳۸۵
سید محمد تنکابنی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود کلاری
هارمونی ۲
۳۹۰
شروین عباسی مقانکی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پور حسینی
مبانی صوت شناسی
۴۰۰
عزیزاله آزادگان
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
تصنیف سازی
۴۰۸
علی مومنیان ریزی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس خسرو شکیبائی
تمبک نوازی
۴۱۹
فربد یداللهی اردستانی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
ارکستر ایرانی۱
۴۲۳
فرهاد ابراهیم خانی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۳
آشنایی با رسالات کهن موسیقی ایران
۴۲۵
سید محمد امین میراحمدی شریعتی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس رضاکیانیان
آهنگ سازی۱
۴۲۹
کاوه جودت
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
تربیت شنوایی(ملودی و گام خوانی)(جبرانی)
۴۴۳
مجید یونسی سینکی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
سازشناسی موسیقی جهان
۴۵۱
محمدحسین محمدابراهیم زاده
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
دشیفراژ
۴۵۳
محمدحسین پورمعین
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
فرم در موسیقی جهان
۴۶۰
محمدرضا دریسی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
شعر و موسیقی
۴۶۲
محمدعلی مرآتی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس هما روستا
شناخت و تحلیل موسیقی معاصر
۴۶۸
محمدنیما خواجه نصیر طوسی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
آشنایی با تاریخ موسیقی ایران
۴۷۴
مزدک توسلی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس حسین دهلوی
هماهنگی عمومی۴
۴۹۲
مهدی حاجی قاسمی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس مسعود کیمیایی
آواز گروهی
۴۹۸
مهدی نوروزبهاری
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
فرم موسیقی ایران۱
۵۱۸
هوتن شرف بیانی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
شناخت موسیقی
۷۷۰
مسعود پیروی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس محمود دولت آبادی
کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات
۷۹۹
امیرعلی امی
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
مدیریت مراکز و سازمان های هنری
۸۳۰
بیتا شه بخش
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس حشمت سنجری
تاریخ تحلیلی صدر اسلام
۸۹۴
زینب ایزدی نیا
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
تئوری موسیقی
۹۹۳
فاطمه ریوند
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
تاریخ شنیداری موسیقی
۹۹۸
پارسا مهویس
سه شنبه
۱۵:۰۰
۱۷:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
انقلاب اسلامی ایران
۷۹۴
نیکو رضایی جوزانی
سه شنبه
۱۵:۳۰
۱۷:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس لوریس چکناواریان
تاروسه تار
*
سید محمد امین میراحمدی شریعتی
سه شنبه
۱۶:۳۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس رضاکیانیان
آواز ایرانی
*
الیاس طغیانی
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس احمدرضا احمدی
فلوت
*
مجید یونسی سینکی
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس پرویز پرستوی
کلارینت
*
محمدحسین پورمعین
سه شنبه
۱۷:۰۰
۲۰:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۲
ویولن
*
محمدحسین محمدابراهیم زاده
سه شنبه
۱۷:۰۰
۲۰:۰۰
طبقه سوم ساختمان فرهنگ – کلاس هوشنگ ابتهاج
شناخت ریتم
۱۰۰۳
پارسا مهویس
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس غلامحسین امیر خانی
تئوری موسیقی
۱۱۸۱
فاطمه ریوند
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه پنجم ساختمان هنر – کلاس محمد فرشجیان
دانش خانواده و جمعیت(آقایان)
۱۱۸۶
عبدالحسن بدرالدینی
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس داریوش مهرجوی
دانش خانواده و جمعیت(خانم)
۱۱۸۷
مریم چراغی ساروقیه
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس بهمن فرمان آرا
کنترپوان۱
۳۵۰
کاوه جودت
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
سازشناسی موسیقی جهان
۳۵۹
رهام شناسا
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس محمد علی کشاورز
فلسفه هنر
۳۸۲
سید شاهین محسنی
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس ابراهیم حقیقی
ارکستراسیون۲
۳۸۶
سید محمد تنکابنی
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس داود رشیدی
فرم موسیقی جهان
۳۹۱
شروین عباسی مقانکی
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس دکتر علی رفیعی
مبانی صوت شناسی
۳۹۸
عزیزاله آزادگان
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس فرهاد آئیش
شعروموسیقی
۴۰۹
علی مومنیان ریزی
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس فرهاد فخرالدینی
همنوازی
۴۲۴
فرهاد ابراهیم خانی
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۱
کنترپوان۲
۴۲۷
مهرداد غفاری
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس علی نصیریان
آشنایی با تصانیف قدیم ایران
۴۶۵
محمدعلی مرآتی
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس هما روستا
آواز گروهی۱
۵۰۰
مهدی نوروزبهاری÷
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
طراحی آواز
۵۱۹
هوتن شرف بیانی
سه شنبه
۱۷:۰۰
۱۹:۰۰
طبقه اول ساختمان فرهنگ – کلاس خسرو شکیبائی
تربیت بدنی
*
خانم یاراحمدی
سه شنبه
۱۸:۰۰
۱۹:۰۰
https://www.skyroom.online/ch/46uni/tarbaiatbadanibanovan1
دف
*
مهدی غلامی
سه شنبه
۱۸:۰۰
۲۰:۰۰
طبقه زیر هم کف ساختمان فرهنگ – کلاس پلاتو ۳
تربیت بدنی
*
خانم یاراحمدی
سه شنبه
۱۹:۰۰
۲۰:۰۰
https://www.skyroom.online/ch/46uni/tarbaiatbadanibanovan2
تربیت بدنی
*
خانم یاراحمدی
سه شنبه
۲۰:۰۰
۲۱:۰۰
https://www.skyroom.online/ch/46uni/tarbaiatbadanibanovan3

 

 

 

برنامه کلاس های چهارشنبه

 

درس
گروه درس
مدرس
روزبرگزاری
ساعت شروع
ساعت پایان
کلاس
پیانو
*
یاشار شهدوزاده
چهارشنبه
۰۸:۰۰
۱۲:۰۰
طبقه چهارم ساختمان هنر – کلاس مرتضی ممیز
مبانی تدوین
۱۴۰
میر سهراب میرسپاسی
چهارشنبه
۰۸:۰۰
۱۰:۰۰
طبقه چهارم ساختمان فرهنگ – کلاس حمید سمندریان
روان‌شناسی عمومی
۹۷۴
ژینوس امرالهی فر
چهارشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۰۰
https://www.skyroom.online/ch/46uni/ravanshnasiomomi
دانش خانواده و جمعیت(آقایان)
۸۳۸
عبدالحسن بدرالدینی
چهارشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه سوم ساختمان هنر – کلاس عباس کیارستمی
مدیریت کسب و کار و بهره وری
۸۰۷
محمدرضا گیتی نژاد
چهارشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه اول ساختمان هنر – کلاس محمدرضا شجریان
دانش خانواده و جمعیت(خانم)
۷۹۷
مریم چراغی ساروقیه
چهارشنبه
۰۸:۳۰
۱۰:۳۰
طبقه دوم ساختمان هنر – کلاس عزت الله انتظامی
کارگاه عکاسی پرتره بیرون از استودیو
۶۱۲
مریم فاطمی
چهارشنبه