تلگرام

کانال اطلاع رسانی
  •  

تماس

۰۲۱۶۶۴۳۱۷۱۳ ۰۲۱۶۶۵۶۴۴۵۶
جهت آگاهی از داخلی های کارمندان
مشاهده

ایمیل

info@uast46.ir
صفحه اول سایت
مشاهده

اینستاگرام

کانال اطلاع رسانی
  •  

مدیران گروه

مدیر گروه رشته گرافیک

مسعود ایلوخانی

مدیر گروه رشته گرافیک

کارشناس ارشد هنرهای تصویری و طراحی-ارتباط تصویری
دانشگاه تربیت مدرس‌

ایشان به مدت ۱۵ سال در مراکز مختلفی آموزشی همچون دانشگاه الزهرا، تربیت معلم شهید بهشتی، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و  مراکز آموزش عالی فنی وحرفه ای به آموزش پرداخته است. طراحی و اجرای مجموعه های تبلیغی شرکتهای بلند پایه (سازنده برج میلاد)، شرکت فراگرد توسعه (سازنده و نصب کننده پله های متحرک)، شرکت بازرگانی سورگان، موسسه بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران، طراحی غرفه دانشگاه تربیت مدرس در نمایشگاه سالانه دستاوردهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه های سراسر کشور و همچنین داوری و انتخاب آثار هنری منطقه ای برای جشنواره خوارزمی، آموزش و پرورش منطقه ۴ و  تالیف اولین کتاب گرافیک محیطی برای دانشجویان از جمله فعالیت های اوست.

index

امیرمحسن فراهانی

مدیر گروه رشته عکاسی (مد و پوشاک)

کارشناسی ارشد مرمت و آثار تاریخی و فرهنگی

دانشکده هنر و معماری

مدرس دانشگاه در دانشکده هنر های زیبا دانشگاه تهران گروه آموزشی نقاشی و مجسمه سازی ،مدرس دانشگاه در مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی در کار گروه های ؛ موزه داری ، صنایع دستی ، مرمت آثار و احیای بنا های تاریخی ، مدرس مراکز فرهنگ و هنر در واحد های صنایع دستی ، نقاشی ، گرافیک ، انیمیشن، فیلمسازی ،عکاسی ، و تصویر برداری  همچنین ایشان دارای مدرک کارشناسی مجسمه سازی از دانشگاه هنرهای زیبا و کارشناسی رشته عکاسی از دانشکده هنر و معماری می باشند از سوابق و فعالیت های ایشان عضو شورای تخصصی جشنواره سراسری تجسم هنر ، داور بخش جشنواره سراسری دانشجویی تجسم هنر ، داور دومین جشنواره عکس و نقاشی آن ، داور جشنواره عکس هفتمین کنفرانس بین المللی تجارت جهانی دکو،داور بخش عکاسی معماری و ابنیه تاریخی در بزرگداشت روز معمار ، عضو شورای تخصصی برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی ، (عضو انجمن عکاسان ایران از بدو تاسیس – عضو انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران ، عضو خانه هنرمندان ایران ، عضو انجمن صنفی عکاسان مطبوعات ایران،عضو کانون هنرهای تجسمی دانشگاه تهران ،عضو اتحادیه شرکت تعاونی هنرمندان صنایع دستی کشور ،عضو کمیسون آموزشی اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران ،عضو کمینته انتشار انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران ،عضو مجمع متخصصین ایران انجمن تخصصی برنامه ریزی و اشتغال ) استاد در سوابق تحقیقاتی و پژوهشی خود  نگارش و پژوهش پیرامون مطالعه ای بر طرح حفاظتی و مرمتی از نگاتیو های شیشه ای کلودیون مرطب عکاسی ،گردآوری و تحقیق پیرامون بررسی روشهای حفاظتی و مرمتی مجسمه های برنزی، گردآوری و تحقیق پیرامون تاریخ عکاسی ایران و جهان ،نگارش و ارائه تصویری و هم در حجم به وسیله انعکاس نور ،بررسی و تحلیل آثار هنرمندان و مجسمه سازان سورئالیست ،و نگارش و پژوهش های مختلف دیگر دیده می شود

مدیر گروه رشته عکاسی

بابک برزویه

مدیر گروه رشته عکاسی(تبلیغات)

کارشناس ارشد هنرهای تصویری و طراحی-عکاسی
دانشگاه هنر

از سال ۱۳۵۹ فعالیت خود را با بازی در فیلم داریوش مهرجویی شروع کرد و به دنبال آن با کارگردان‌های مطرحی همچون رسول ملاقلی پور، مسعود کیمیایی ، مهران مدیری در جایگاه عکاس و بازیگر همکاری داشته است . او سال ۱۳۷۵ برنده دیپلم و سیمرغ بلورین بهترین عکاس فیلم برای عکاسی فیلم«سفر به چزابه» ساخته رسول ملاقلی پور شد. وی با عکاسی بیش از ۱۰ مجموعه تلویزیونی، ۳۵ فیلم سینمایی بلند و کوتاه و بیش از ۲۰۰ تئاتر داخلی یکی از فعالترین عکاسان هنری ایران  است که همکاری مستمری با رسانه های رسمی ایران نیز داشته است.

مدیر گروه رشته آهنگسازی

شهرام توکلی

مدیر گروه رشته آهنگسازی

کارشناس ارشد هنرهای موسیقی-آهنگسازی
دانشگاه هنر

از سال ۱۳۷۴ فعالیت حرفه ای خود را با تدریس ویلن و سنتور آغاز و به دنبال آن در دانشگاه هنر و دانشگاه علمی کاربردی به تدریس پرداخته است و تا کنون قطعات بیشماری نظیر راپسودی ایرانی ، محمد آخرین مرسل و کوچ برای ارکستر سمفونیک،کجاوه برای ارکستر زهی، شور و ندا برای ارکستر زهی، سازهای کوبه ای و پیانو و توشمال را برای ویلن و پیانو ساخته است. همچنین ساخت و تنظیم قطعات متعدد با کلام و بیکلام برای ارکستر موسیقی ملی ایران و مرکز موسیقی صدا و سیما ، ساخت موسیقی فیلم و انیمیشن نیز از جمله فعالیت های اوست. او سال ها به عنوان دستیار رهبر ارکستر ملی ایران ( استاد فرهاد فخرالدینی) فعالیت داشته و اجراهایی نیز در جایگاه رهبر ارکسترملی، ارکستر پایتخت، ارکستر فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ برگزار کرده است.

مدیر گروه رشته کارگردانی

عزت اله جامعی ندوشن

مدیر گروه رشته کارگردانی

کارشناس ارشد سینما-کارگردانی
موسسه آموزش عالی سوره

از سال ۱۳۵۳ فعالیت حرفه ای خود را با بازی در نمایشنامه «جهاد» به کارگردانی مرحوم علی اصغر سنجری آغاز کرده و تا کنون نمایشنامه هایی نظیر حکومت نظامی، وقتی بیائید که، مکث، درختها ایستاده بمیرند، وارث، یزدگرد و… را کارگردانی کرده است. همچنین به عنوان بازیگر در بسیاری از فیلم های سینمایی و تلویزیون به ایفای نقش پرداخته است که از آن جمله می توان به دخترک کنار مرداب، حکایت آن مرد خوشبخت، سکوت، عشق شیشه ای و … اشاره کرد. او سال ها به تدریس در مراکز مختلف دانشگاه های علمی کاربردی مشغول است.

مدیر گروه رشته گریم

علی اصغر حکیمی

مدیر گروه رشته گریم

دکتری پژوهش هنر-تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

وی که دارای نشان درجه یک هنری است از سال ۶۷ فعالیت حرفه ای خود را با نمایش «آرسنال» به کارگردانی محسن حاجی یوسفی در مقام طراح گریم و بازیگر آغاز و تا به امروز به عنوان مجری ، طراح گریم نمایش ها و فیلم های مختلف  با کارگردان هایی همچون حمید سمندریان،  قطب الدین صادقی، محمد یعقوبی، محمد رحمانیان، هادی مرزبان، فرهاد آئیش، بهزاد فراهانی، حمید جبلی، داود رشیدی، داود میرباقری، شهره لرستانی، حسین پناهی ،امیر دژاکام، آزیتا حاجیان، مهدی هاشمی، داود فتحلعی بیگی، سیما تیرانداز، محمود استاد محمد، هرمز هدایت، حمیدرضا آذرنگ، حسن معجونی، مریم معترف همکاری داشته است.

مدیر گروه رشته ساز کلاسیک

مجید یونسی سینکی

مدیر گروه رشته ساز کلاسیک

کارشناس ارشد نوازندگی ساز جهانی
دانشگاه جامع علمی – کاربردی

از سال ۱۳۶۷ همکاری با ارکستر سمفونیک تهران را آغاز و به مدت ۲۳ سال در مقام نوازنده فلوت این همکاری ادامه داشته است. او همچنین  نوازنده ارکسترهایی همچون ارکستر شهرداری تهران، ارکستر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ارکستر فیلارمونیک شهر تهران نیز بوده است. اجراهای متعددی داخلی و خارجی، تدریس در هنرستان موسیقی دختران و آموزشگاه موسیقی هم آوازان، تالیف کتب آموزشی و داوری جشنوارهای موسیقی جوان و جشنواره موسیقی کلاسیک کرمان از دیگر فعالیت های مجید سینکی است.

مدیر گروه رشته بازیگری

محمود عزیزی سلدوز

مدیر گروه رشته بازیگری

دکتری تئاتر
دانشگاه سوربن فرانسه

وی هم اکنون عضو هیئت علمی و استاد تمام دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی، پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و تا کنون در فیلم های سینمایی و تلویزیونی همچون بادیگارد، معراجی ها، قلاده های طلا، دختری با کفش های کتانی، جنگ نفت کش ها، لیلی با من است، ستایش، سی امین روز، رسم عاشقی، روزهای زندگی، پدر خوانده، تولدی دیگر، نیمه پنهان ماه و … به ایفای نقش پرداخته است.

مدیر گروه رشته های روابط عمومی و امور فرهنگی

حسن عمیدی

مدیر گروه رشته های روابط عمومی و امور فرهنگی

دکتری علوم ارتباطات اجتماعی
دانشگاه آزاد اسلامی

ایشان هم اکنون معاون بنیاد فرهنگی هنری رودکی است سال ها به عنوان مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای فعالیت کرده است که مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد فرهنگی هنری رودکی، مدیر اجرایی و روابط عمومی تالار وحدت، مدیر روابط عمومی دو دوره جشنواره موسیقی فجر، مدیرروابط عمومی سه دوره جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، معاون کمیته ربع قرن نمایشگاه کتاب تهران، مشاور رسانه ای بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، مشاور رسانه ای مجموعه انقلاب اسلامی، مدیر تالار فردوسی و … از آن جمله اند.

مدیر گروه رشته تدوین فیلم

میر سهراب میرسپاسی

مدیر گروه رشته تدوین فیلم

کارشناس ارشد تدوین
دانشکده‌ صدا و سیما

از سال ۱۳۵۵ تا ۱۳۸۱ به عنوان تدوینگر در سازمان صدا و سیما مشغول به فعالیت بوده و تدوین بیش از ۳۰ هزار دقیقه انواع فیلم های تلویزیونی، تدوین بیش از ۴۰ فیلم سینمایی و  صداگذاری ۲ فیلم سینمایی و چندین فیلم مستند و کوتاه را تا کنون برعهده داشته است. داوری دهمین جشنواره فیلم دفاع مقدس، داوری چهارمین جشنواره سراسری ادبی فرهنگی هنری تولدی نو، داوری سه دوره متوالی جشن خانه سینما و تدریس در مراکز مختلف از دیگر فعالیتهای او به شمار می رود. میرسپاسی تا کنون موفق به دریافت جایزه بهترین تدوین فیلم مستند «معماری یزد»، جایزه بهترین تدوین فیلم سینمایی «چتری برای کارگردان» در جشنواره سراسری سیما و کاندید بهترین تدوین فیلم «طبل بزرگ زیر پای چپ» از جشن خانه سینما شده است.