اطلاعیه خیلی مهم آزمون های متمرکز

اطلاعیه شماره ۱ آزمون های متمرکز

اطلاعیه مهم برگزاری آزمون های  متمرکز(معرفی سامانه برگزاری آزمون):

به اطلاع می رساند با عنایت به مصوبه و بخشنامه ارسالی دانشگاه جامع علمی کاربردی،  آزمون های متمرکز پایان نیمسال اول ترم جاری (۱۳۹۹-۱۴۰۰) مطابق برنامه زمانبندی قبلی (۲۷ دی ماه لغایت ۰۴ بهمن ماه)  به صورت غیرحضوری و در سامانه آزمون های متمرکز به آدرس زیر برگزار می گردد.

https://examuast.ir

https://exam-uast.ir

۱-دانشجویان می توانند از ۱۵ دقیقه قبل از زمان شروع آزمون وارد سامانه (برای آشنایی با محیط آزمون) شوند. به دانشجویان اجازه داده می شود حداکثر تا ۱۵ دقیقه پس از شروع آزمون وارد سامانه شوند و نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایند.

۲-توجه: دانشجویان می بایست قبل از شروع آزمون نسبت به رفع مشکلات احتمالی از قبیل: عدم امکان ورود به سامانه آزمون، قطعی اینترنت و سایر موارد اقدام نمایند.

۳-مدت زمان هر آزمون از قبل تعیین شده و در صفحه آزمون برای دانشجو قابل مشاهده خواهد بود.

۴-هر سؤال  دارای مهلت پاسخگویی مشخص است.در مهلت مربوط به هر سؤال در صورتیکه دانشجو بخواهد بدون ثبت پاسخ به سؤال بعدی مراجعه نماید هشدار عدم پاسخگویی به دانشجو نمایش داده می شود و در صورت تآیید دانشجو سامانه سؤال را بدون پاسخ ثبت نموده و سؤال  بعدی را نمایش خواهد داد. توجه:  پس از مراجعه به سوال بعدی امکان بازگشت، مرور یا ویرایش سؤالات قبلی وجود ندارد.

۵-هر سؤال در یک صفحه نمایش داده می شود. نمایش سؤالات و گزینه های پاسخ به صورت تصادفی خواهد بود.

۶-برای پاسخگوئی به سؤالات کافی است دانشجو گزینه صحیح را با کلیک انتخاب نماید.

۷-پس از ثبت پاسخ یک سوال، مدت زمان مازاد برای سوالات باقیمانده منظور نمی شود.

۸-در پایان آزمون با تایید اتمام آزمون توسط دانشجو (کلیک بر روی دکمه پایان آزمون )آزمون خاتمه می یابد.

۹-شرکت در نظرسنجی، مانور آزمایشی و تایید اطلاعات و مشخصات فردی الزامی است.

۱۰-شرکت در مانور آزمایشی اجباری است و طبق نظر ستاد چنانچه دانشجو در مدت زمان تعیین شده جهت مانور اجباری نسبت به تایید مشخصات فردی، دروس آزمون و تکمیل نظرسنجی در سامانه اقدام ننماید امکان شرکت در آزمون برای ایشان فراهم نگردیده و غایب محسوب خواهد شد.

۱۱-دانشجو نمی تواند به طور همزمان با بیش از یک رایانه (سیستم، موبایل، تبلت و …) یا بیش از یک مرورگر مختلف وارد سامانه شود.

۱۲-چنانچه دانشجویان به هر دلیلی (قطعی اینترنت و….) نتوانند در آزمون سری اول شرکت کنند می توانند در آزمون سری دوم که سؤالات آن با سری اول متفاوت است شرکت نمایند. بدیهی است مسئولیت بروز هرگونه مشکل در زمان آزمون سری دوم برعهده دانشجو است.

۱۳-در صورت ورود مجدد دانشجو به سامانه، تعداد سؤالات و مدت زمان باقیمانده به دانشجو اعلام می شود چنانچه مورد تایید قرار گیرد دانشجو می تواند به آزمون خود ادامه دهد در غیر اینصورت می تواند در آزمون نوبت دوم شرکت نماید. لازم بذکر است در صورت ادامه دادن به پاسخگوئی به سؤالات آزمون، حداکثر ۱۰ دقیقه به مهلت آزمون اضافه خواهد شد.

۱۴-لازم بذکر است برای آن دسته از دانشجویانی که موفق به شرکت در آزمون اول نشده اند آزمون مجدد در همان روز مجدد تکرار خواهد شد. اطلاعات آزمون مجدد در سامانه آزمون های متمرکز درج شده است.

https://examuast.ir

https://exam-uast.ir


اطلاعیه شماره ۲ آزمون های متمرکز

قابل توجه دانشجویان:

مانور اجباری آزمون های دروس متمرکز از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه مورخ ۱۷ دیماه آغاز و راس ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۲۱ دیماه پایان خواهد پذیرفت .

تمام دانشجویانی که دارای دروس آزمون متمرکز می باشند

(مقطع کاردانی: اندیشه اسلامی۱، اخلاق اسلامی،دانش خانواده و جمعیت،اخلاق حرفه ای، کارآفرینی، خلاقیت در هنر،مهارت ها و قوانین کسب و کار،کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات، اصول سرپرستی، فرهنگ عمومی)

(مقطع کارشناسی:اندیشه اسلامی۲، انقلاب اسلامی ایران، تاریخ تحلیل صدر اسلام، تفسیر موضوعی قرآن، مدیریت کسب و کار و بهره وری ، مهارت های مسئله یابی و تصمیم گیری، اصول و فنون مذاکره)

ملزم می باشند حتما جهت شرکت در آزمون پایان ترم دروس متمرکز فوق، یکبار در  مانور اجباری روزهای  چهارشنبه مورخ ۱۷ دیماه الی ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۲۱ دیماه در سامانه

https://examuast.ir

https://exam-uast.ir

 شرکت نموده و نسبت به تایید مشخصات فردی و مشخصات آزمون ها، در سامانه اقدام و در آزمون آزمایشی (مانور اجباری) شرکت نمایند.

نکته خیلی مهم👇👇👇👇👇

د ر صورت عدم شرکت دانشجو در مانور اجباری برا ی دانشجو نمره غیبت در ازمون ثبت خواهد شد و دانشجویان دارا ی غیبت در مانور اجباری اجازه شرکت در آزمون متمرکز دروس متمرکز را نخواهند داشت و مسئولیت مشکلات ناشی از این امر بر عهده خود دانشجو می باشد.

↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️

توجه نمایید عدم شرکت در آزمون مانور اجباری یعنی انصراف دانشجو از شرکت در آزمون پایان ترم دروس متمرکز


اطلاعیه شماره ۳ آزمون های متمرکز

تاریخ آزمون های دروس متمرکز


راهنمای شرکت در مانور آزمایشی آزمون های متمرکز

https://examuast.ir

https://exam-uast.ir

توجه : چنانچه دانشجو در مدت زمان تعیین شده جهت مانور اجباری ، نسبت به تایید مشخصات فردی و آزمونی در سامانه اقدام ننماید امکان شرکت در آزمون برای ایشان فراهم نگردیده و غایب محسوب خواهد شد .

دانشجویان در صورت بروز هرگونه مشکل لازم است مراتب را به مرکز آموزشی مربوط اعلام نمایند .


اطلاعیه شماره ۴ آزمون های متمرکز

بخشنامه ستاد مرکز ی دانشگاه راجع به امتحانات متمرکز ۱۴۰۰-۱۳۹۹

مطالعه این فایل الزامی می باشد.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

دانلود و مشاهده [۴۰۷.۴۲ KB]