اطلاعیه خیلی مهم امتحانات پایان ترم نیمسال مهرماه ۹۹

اطلاعیه خیلی مهم امتحانات پایان ترم

اطلاعیه شماره ۱

قابل توجه دانشجویان کاردانی و کارشناسی تمام ورودی ها

خیلی مهم حتما با دقت مطالعه شود.

تاریخ امتحانات کتبی و عملی پایان ترم نیمسال مهرماه ۱۳۹۹ تمام رشته ها و تمام ورودی ها به شرح زیر می باشد.

**نکته خیلی مهم۱: تمام امتحانات کتبی پایان ترم نیمسال جاری (غیر از آزمون های متمرکز) در سامانه ریلاین به آدرس (https://twlms.ir/) برگزار می گردد.

**نکته خیلی مهم۲: تمام امتحانات پایان ترم کتبی نیمسال جاری در سامانه ریلاین (در یکی از ساعت های ۰۹:۰۰ یا ۱۱:۰۰ یا ۱۳:۰۰ و یا ۱۵:۰۰ و از تاریخ ۱۳ دی ماه ۹۹ الی ۲۶ دی ماه ۹۹) برگزار می گردد. توجه کنید که در سامانه هم آوا نیز ساعت و تاریخ دقیق امتحانات پایان ترم کتبی جاری را می توانید مشاهده کنید.

**نکته خیلی مهم۳: تمام دروسی که ساعت آزمون آنها در سامانه هم آوا ساعت ۱۸:۰۰ یا ۱۹:۰۰ تعریف شده است، دروس عملی بوده که امتحان کتبی ندارند و تاریخ امتحانات عملی و یا تحویل پروژه و یا ژوژمان آنها بر اساس لیست های زیر می باشد.

**نکته خیلی مهم۴: تمام دروسی که تاریخ آزمون آنها روزهای ۲۷ دی ماه ۹۹ الی ۰۴ بهمن ماه ۹۹ تعریف شده است دروس دارای آزمون متمرکز و هماهنگ بوده که آزمون آن بصورت تستی و آنلاین از طرف ستاد مرکزی دانشگاه برای تمام دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی در سامانه ای که متعاقبا اعلام می گردد برگزار می گردد.

**نکته خیلی مهم۵: برای مشاهده برنامه امتحانی خود با توجه به موارد بالا می توانید با مراجعه به سامانه هم آوا (https://edu.uast.ac.ir/) قسمت برنامه هفتگی (تایید انتخاب واحد و برنامه هفتگی) یا کارت ورود به جلسه آزمون (نمایش و چاپ کارت امتحان)، تاریخ امتحانات کتبی یا درس هایی که دارای امتحان عملی هستند و یا دروس آزمون متمرکز را مشاهده کنید.

**نکته خیلی مهم۶: (یادآوری)

امتحانات کتبی آنلاین (تاریخ آزمون آنها در یکی از ساعت های ۰۹:۰۰ یا ۱۱:۰۰ یا ۱۳:۰۰ و یا ۱۵:۰۰ و از تاریخ ۱۳ دی ماه ۹۹ الی ۲۶ دی ماه ۹۹ می باشد)

امتحانات عملی بدون آزمون کتبی(تاریخ آزمون آنها در سامانه هم آوا در یکی از ساعت های ۱۸:۰۰ و یا ۱۹:۰۰ و از تاریخ ۱۳ دی ماه ۹۹ الی ۲۶ دی ماه ۹۹ می باشد)

امتحانات متمرکز آنلاین (تاریخ آزمون آنها در سامانه هم آوا در یکی روزهای ۲۷ دی ماه ۹۹ الی ۰۴ بهمن ماه ۹۹ تعریف شده است)


اطلاعیه شماره ۲

*تمام امتحانات کتبی پایان ترم نیمسال جاری (غیر از آزمون های متمرکز) در سامانه ریلاین به آدرس (https://twlms.ir/) برگزار می گردد.

* تمام امتحانات پایان ترم کتبی نیمسال جاری در سامانه ریلاین (در یکی از ساعت های ۰۹:۰۰ یا ۱۱:۰۰ یا ۱۳:۰۰ و یا ۱۵:۰۰ و از تاریخ ۱۳ دی ماه ۹۹ الی ۲۶ دی ماه ۹۹) برگزار می گردد. توجه کنید که در سامانه هم آوا نیز ساعت و تاریخ دقیق امتحانات پایان ترم کتبی جاری را می توانید مشاهده کنید.

*تاریخ امتحانات کتبی آنلاین در سامانه هم آوا در یکی از ساعت های ۰۹:۰۰ یا ۱۱:۰۰ یا ۱۳:۰۰ و یا ۱۵:۰۰ و از تاریخ ۱۳ دی ماه ۹۹ الی ۲۶ دی ماه ۹۹ می باشد و امتحانات کتبی آنلاین آن دروس دقیقا در همان ساعتی که در سامانه هم آوا ثبت شده است در سامانه سامانه ریلاین به آدرس (https://twlms.ir/) برگزار می گردد.

لیست دروسی که دارای آزمون کتبی آنلاین می باشد و امتحان آنها در سامانه ریلاین به آدرس (https://twlms.ir/) برگزار می گردد با تاریخ و ساعت برگزاری آزمون مجازی بصورت لیست پیوست (فایل PDF) پیوست می باشد.

همچنین می توانید برای مشاهده برنامه امتحانی دروس کتبی خود با توجه به موارد و توضیحات بالا با مراجعه به سامانه هم آوا (https://edu.uast.ac.ir/) قسمت برنامه هفتگی (تایید انتخاب واحد و برنامه هفتگی) یا کارت ورود به جلسه آزمون (نمایش و چاپ کارت امتحان)، تاریخ امتحانات کتبی دروس خود را مشاهده کنید (دروسی که تاریخ و ساعت امتحان آنها در سامانه هم آوا در یکی از ساعت های ۰۹:۰۰ یا ۱۱:۰۰ یا ۱۳:۰۰ و یا ۱۵:۰۰ و از تاریخ ۱۳ دی ماه ۹۹ الی ۲۶ دی ماه ۹۹ می باشد دارای آزمون کتبی در سامانه ریلاین می باشد.)


اطلاعیه شماره ۳

 تمام دروسی که ساعت آزمون آنها در سامانه هم آوا ساعت ۱۸:۰۰ یا ۱۹:۰۰ تعریف شده است، دروس عملی بوده که امتحان کتبی ندارند و تاریخ امتحانات عملی و یا تحویل پروژه و یا ژوژمان آنها بر اساس لیست های زیر می باشد.

توجه کنید که بنا بر ماهیت کلاس های عملی و نظر مدرس مربوطه امتحان دروس مذکور بصورت تحویل پروژه، یا کار عملی و امتحان عملی، یا اجرا، یا ارسال فایل یا تحقیق یا اجرای ضبط شده، یا ژوژمان، یا تماس صوتی تصویری و یا … برگزار خواهد شد که برای هر درس روش آزمون از قبل توسط مدرس با دانشجویان مربوطه هماهنگ شده است و بصورت روزانه نیز اطلاع رسانی می شود.

نکته خیلی مهم: تاریخ آزمون امتحانات عملی بدون آزمون کتبی بصورت سوری در سامانه هم آوا در یکی از ساعت های ۱۸:۰۰ و یا ۱۹:۰۰ و از تاریخ ۱۳ دی ماه ۹۹ الی ۲۶ دی ماه ۹۹ ثبت شده است. ولی تاریخ دقیق آزمون عملی بر اساس لیست های زیر می باشد.


اطلاعیه شماره ۴

تمام دروسی که تاریخ آزمون آنها روزهای ۲۷ دی ماه ۹۹ الی ۰۴ بهمن ماه ۹۹ تعریف شده است دروس دارای آزمون متمرکز و هماهنگ بوده که آزمون آن بصورت تستی و آنلاین از طرف ستاد مرکزی دانشگاه برای تمام دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی و بصورت همزمان در سامانه ای که متعاقبا اعلام می گردد برگزار می گردد.

دروس دارای آزمون متمرکز و تاریخ آزمون آنها بصورت زیر می باشد:

در دروس آزمون متمرکز ۶ نمره توسط مدرس و ۱۴ نمره بصورت آزمون تستی می باشد.

منابع آزمون های متمرکز زیر سراسری بوده و سوالات آزمون های متمرکز فقط از منابع زیر طرح می شود.

یادآور می شود که تمام سوالات تستی آزمون های متمرکز فقط از منابع زیر طرح می شود و مسئولیت هرگونه عدم توجه به موضوع بر عهده دانشجو می باشد.

منابع آزمون دروس دارای آزمون متمرکز: فایل پی دی اف بعضی از کتب فوق را می توانید از لینک زیر دانلود کنید. مسئولیت چک کردن فایل مذکور با سرفصل و منابع اعلام شده با خود دانشجو می باشد.

@UastBook (آدرس کانال تلگرام کتاب های پی دی اف)


نکته خیلی خیلی مهم

در بررسی تاریخ های آزمون های کتبی، عملی و متمرکز

حتما کد درس و گروه درس در فایل های فوق را با کد درس و گروه درسی انتخاب واحد خود با مراجعه به سامانه هم آوا (https://edu.uast.ac.ir/) قسمت برنامه هفتگی (تایید انتخاب واحد و برنامه هفتگی) یا کارت ورود به جلسه آزمون (نمایش و چاپ کارت امتحان)، تاریخ امتحانات کتبی دروس خود را مشاهده کنید .

مسئولیت مشکلات ناشی از عدم توجه به این موضوع بر عهده خود دانشجو می باشد.

در صورتی که دانشجو در امتحان کتبی درسی یا در امتحان عملی درسی یا در امتحان آنلاین درسی غایب باشد یا در تاریخ مشخص شده کار خواسته شده توسط مدرس را برای قسمت عملی دروس انجام ندهد و یا بصورت کلی در زمان امتحان هر درسی غایب باشد، نمره درس مذکور برای دانشجوی مربوطه غیبت ثبت خواهد شد.

مسئولیت مشکلات ناشی از عدم توجه به این موضوع بر عهده خود دانشجو می باشد.


اطلاعیه شماره ۵

تاریخ امتحانات دروس ساز تخصصی، پیانو عمومی، آوازهای ایرانی و کلاسیک و ارکسترهای کلاسیک

قابل توجه رشته های کاردانی و کارشناسی موسیقی، نوازندگی ساز، آهنگسازی و آواز ایرانی تمام ورودی ها

کاردانی و کارشناسی آواز ایرانی

کاردانی و کارشناسی ساز کلاسیک

کاردانی و کارشناسی ساز ایرانی

کارشناسی آهنگسازی ایرانی

پیانوهای عمومی ۱ – ۲ – ۳ – ۴ – ۵ – ۶ – ۷ – ۸ و جبرانی

سازهای کلاسیک ۱ – ۲ – ۳ – ۴ – ۵ – ۶ – ۷ – ۸ و جبرانی

سازهای ایرانی ۱ – ۲ – ۳ – ۴ – ۵ – ۶ – ۷ – ۸

آوازهای ایرانی ۱ – ۲ – ۳ – ۴ – ۵ – ۶ – ۷ – ۸ و جبرانی

ارکسترهای کلاسیک ۱ – ۲ – ۳ – ۴