منابع

موارد مهم آزمون های متمرکز

اطلاعیه خیلی مهم (به دوستان خود نیز اطلاع دهید)
موارد خیلی مهم برای شرکت در آزمون های متمرکز
۱٫ همراه داشتن مداد نرم مشکی، پاککن و تراش برای تکمیل پاسخنامه الزامی می باشد. (سوالات هر درس ۲۸ سوال تستی می باشد)
۲٫ جواب دادن به سوالات فقط با مداد نرم مشکی رنگ امکان پذیر می باشد و به هیج وجه پاسخنامه هایی که با خودکار و یا روان نویس تکمیل گردد توسط سیستم تصحیح نمی گردد.
۳٫ پرینت و چاپ مجدد کارت ورود به جلسه آزمون برای آزمون های متمرکز الزامی می باشد (برای امتحان های متمرکز تمام شماره صندلی ها توسط ستاد تغییر کرده است). امکان مشاهده و چاپ کارت آزمون در جلسه آزمون و قبل از آن وجود ندارد و در صورتی که دانشجو کارت مجدد ورود به جلسه آزمون را نداشته باشد امکان حضور در جلسه آزمون را نخواهد داشت.
۴٫ با توجه به حضور دائمی بازرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی در تمام جلسات آزمون های متمرکز در صورت مشاهده هر گونه گوشی موبایل (روشن، خاموش، بی صدا و …) تحت هر شرایطی برای دانشجو تقلب ثبت خواهد شد و پروند انضباطی دانشجو جهت ثبت نمره ۰٫۲۵ به واحد ستاد ارسال خواهد شد.
۵٫ با توجه به پاسخنامه آزمایشی فوق برای تمام آزمون ها امضا کردن پاسخنامه ها توسط دانشجو الزامی بوده و در صورت امضا نشدن توسط دانشجو، پاسخنامه توسط سیستم تصحیح نخواهد شد و مشکلات ناشی بر عهده خود دانشجو می باشد.
۶٫ حتما اطلاعات شماره صندلی، پاسخنامه و کاربرگ سوالات را با هم چک کنید و در صورت هر گونه مغایرت مراقب را در جریان بگذارید.
۷٫ با توجه به تعدد سوالات هر آزمون حتما کد سری سوالات پاسخنامه، سوالات و شماره صندلی را با هم تطبیق داده و در صورت هر گونه مغایرت مراقب را در جریان بگذارید.
۸٫ هر گونه نوشتن و یا علامت در کادرهای ممنوعه باعث تصحیح نشدن برگه پاسخنامه توسط سیستم تصحیح خواهد شد و مشکلات ناشی بر عهده خود دانشجو می باشد.
۹٫ نوحه پاسخ دادن و ثبت جواب صحیح برای هر سوال در پاسخنامه (مانند کادر آبی رنگ فوق) مشخص شده و در صورت عدم توجه به این مورد سوال مربوطه توسط سیستم تصحیح خواهد شد و مشکلات ناشی بر عهده خود دانشجو می باشد.
۱۰٫ تا هنگامی که کل پاسخنامه ها جمع نشود هیچ دانشجوئی حق ترک جلسه آزمون را ندارد.
۱۱٫ در صورت تاخیر در ورود به جلسه آزمون بعد از ۱۵ دقیقه امکان حضور در جلسه آزمون را نخواهید داشت.

۱۲٫ تمام آزمون های متمرکز در ساختمان جدید مرکز به آدرس خیابان آزادی – نبش خوش شمالی – پلاک ۲ برگزار می گردد.

۱۳٫ حضور دانشجو حداقل ۳۰ دقیقه قبل از شروع هر آزمون در محل آزمون الزامی می باشد.

۱۴٫ با توجه به تغییر شماره صندلی ها برای تمام آزمون های متمرکز، حتما تا ۲۴ ساعت قبل از آزمون با مراجعه به سایت یا کانال مرکز از موقعیت شماره صندلی (طبقه و کلاس) آزمون مربوطه خود اطلاع یابید.