اطلاعیه مهم نیمسال تابستان ۹۷۳

قابل توجه دانشجویان گرامی

نکات مهم جهت نیمسال تابستان ۹۸ – ۹۷ (۹۷۳)

توجه به نکات زیر برای نیمسال تابستان جاری ضروری می باشد:

۱٫ با توجه به ثبت تمام نمرات امتحانی پایان ترم بهمن ۹۸-۹۷ (غیر از کارورزی ها)، تمام دانشجویان موظف به مشاهده کارنامه خود از سامانه هم آوا بوده و در صورت وجود هرگونه مغایرت، باید موارد مشکل دار تا پنجشنبه ۲۰ تیرماه ۹۸ ساعت ۱۳:۰۰ به آموزش مرکز جهت ارسال به مدرس مربوطه و اصلاح در صورت تغییر اطلاع داده شود. لازم به ذکر است بعد از تاریخ مذکور مدرس و آموزش به هیج وجه قادر به تغییر نمره و یا وضعیت نمره و درس نبوده و مسئولیت هرگونه خطای احتمالی بر عهده دانشجو می باشد. لطفا در گروه های کلاسی و یا به دوستان خود اطلاع رسانی نمائید.

۲٫ تمام دانشجویان مرکز موظف به مشاهده و چک کردن تمام نمرات نیمسال های گذشته خود از ترم اول تا آخر نیمسال مهر ۹۷ (۹۷۱) بوده و در صورت هرگونه مغایرت در عدم ثبت نمره احتمالی حتما موارد مشکل دار تا روز دوشنبه ۲۴ تیرماه ۹۸ به آموزش مرکز جهت بررسی اطلاع داده شود. لازم به ذکر است بعد از تاریخ مذکور مدرس و آموزش به هیج وجه قادر به تغییر نمره و یا وضعیت نمره و درس نبوده و مسئولیت هرگونه خطای احتمالی بر عهده دانشجو می باشد. لطفا در گروه های کلاسی و یا به دوستان خود اطلاع رسانی نمائید.

۳٫ با توجه به مشکلات سامانه هم آوا و قوانین جدید علمی کاربردی، آخرین فرصت هماهنگی و ثبت دروس معرفی به استاد جهت فارغ تحصیلی دانشجویان دارای درس معرفی به استاد فقط تا روز پنجشنبه ۲۷ تیرماه ۹۸ می باشد. در صورت عدم مراجعه این دانشجویان تا مورخ پنجشنبه ۲۷ تیرماه ۹۸ تاریخ فراغت از تحصیل آنها در ترم های بعدی ثبت شده و مسئولیت ناشی از مشکلات احتمالی بر عهده خود دانشجو می باشد. لازم به ذکر است که این اطلاعیه فقط مربوط به دانشجویانی است که برای فراغت از تحصیل حداکثر دارای دو درس نظری بدون نمره و یا یک درس نظری بدون نمره و یک درس نظری عملی با نمره افتاده می باشند.

۴٫ ارائه درس تخصصی برای رشته های کاردانی و کارشناسی موسیقی ساز ایرانی، ساز کلاسیک، آهنگسازی و آواز ایرانی:
قابل توجه دانشجویانی که در ترم های گذشته در حداقل یکی از دروس تخصصی زیر که پیشنیاز درس های دیگر بوده نمره مردودی اخذ نموده و یا غیبت در آزمون داشته اند: با توجه به قوانین دانشگاه علمی کاربردی در ارائه سنوات تحصیلی و همچنین با توجه به اینکه این دروس پیشنیاز سایر دروس بوده و در صورت عدم اخذ و یا عدم گذراندن در ترم های ابتدائی، فارغ التحصیلی دانشجو در سنوات مجاز به اتمام نرسیده و دانشجو در اخذ سایر دروس با مشکل مواجه خواهد شد، لذا دروس زیر برای دانشجویان فوق در نیمسال تابستان جاری ارائه شده و اخد آنها برای آن دانشجویان در این نیمسال اجباری می باشد. همچنین لازم به ذکر است که این دروس در نیمسال بعدی ارائه نشده و در صورت عدم اخذ در تابستان جاری، دانشجویان مذکور مجبور به مهمان شدن در مراکز دیگر برای اخذ این دروس می باشد.
توجه کنید که فقط دانشجویانی می توانند این دروس را اخذ کنند که نمره درس آنها زیر ۱۰ (مردود) و یا نمره غیبت در آزمون ثبت شده باشد. همچنین در صورت اخذ این دروس اگر غیبت در آزمون برای آن درس ثبت شده باشد، دیگر مرکز قادر به حذف پزشکی و موجه کردن غیبت آن درس نمی باشد.
دروس تخصصی ارائه شده:

کاردانی های ساز ایرانی، ساز کلاسیک و آواز ایرانی
تربیت شنوائی (ریتم و فواصل) روزهای یکشنبه ساعت ۱۲ الی ۱۶ استاد پیروی
تربیت شنوائی (ملودی و گام خوانی) روزهای یکشنبه ساعت ۱۲ الی ۱۶ استاد صبوحی
شناخت موسیقی روزهای سه شنبه ساعت ۰۸ الی ۱۲ استاد صبوحی
مبانی نظری موسیقی روزهای سه شنبه ساعت ۰۸ الی ۱۲ استاد پیروی

کارشناسی های ساز ایرانی، ساز کلاسیک و آهنگسازی ایرانی
سرایش و تربیت شنوایی ۵ روزهای یکشنبه ساعت ۰۸ الی ۱۲ استاد پیروی
هماهنگی عمومی ۳ (کارشناسی آهنگسازی ایرانی) اجرا روزهای سه شنبه ۱۲ الی ۱۶ استاد پیروی
هارمونی ۳ (کارشناسی ساز کلاسیک) اجرا روزهای سه شنبه ۱۲ الی ۱۶ استاد پیروی
هارمونی ۱ (کارشناسی ساز ایرانی) اجرا روزهای سه شنبه ۱۲ الی ۱۶ استاد پیروی

دانشجویان گرامی توجه کنند که آخرین فرصت انتخاب واحد روز پنجشنبه ۲۰ تیرماه ۹۸ ساعت ۲۳ می باشد و در صورتی که قبلا انتخاب واحد کرده اید می توانید یکی از دروس عمومی و یا مهارت مشترک خود را حذف نموده و دروس فوق را اخذ نمائید. لطفا در گروه های کلاسی و به دوستان خود اطلاع رسانی نمائید.

۵٫ در صورتی که دانشجو با گذراندن حداکثر ۸ واحد درسی فارغ التحصیل تابستان می شود، با تایید شورای مرکز، می تواند واحدهای مذکور را در دوره تابستان اخذ نماید. این دانشجویان باید حتما جهت تایید ترم آخر بودن دانشجو در سامانه هم آوا و اخذ همه دروس و تکمیل فرم های مربوطه به آموزش مرکز مراجعه نمایند. آخرین فرصت جهت مراجعه حضوری برای انتخاب واحد این دانشجویان روز پنجشنبه ۲۰ تیرماه ۹۸ ساعت ۱۵ می باشد.