ثبت نام متقاضیان کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری و حرفه ای دانشگاه جامع علمی و کاربردی

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش کشور (sanjesh.org):

به اطلاع همه متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال ۹۹ می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره مذکور از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان از روز  دوشنبه ۹۹/۰۶/۱۰ آغاز و در روز  یکشنبه ۹۹/۰۶/۲۳ پایان می‌پذیرد. لذا همه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشند، می‌توانند در پذیرش مذکور ثبت نام و شرکت نمایند.

روش گزینش دانشجو:

گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر فوق دیپلم (کاردانی) و یا کارشناسی، نوع مدرک کاردانی یا کارشناسی و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی – کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد. بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری می‌باشد.

دانشجویان سال آخر کاردانی و یا کارشناسی که حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱ موفق به اخذ مدرک کاردانی یا کارشناسی خواهند شد مجاز به انتخاب کدرشته محل می‌باشند. اما چنانچه دانشجویان احتمال می‌دهد که تا پایان شهریور ماه سال جاری (۱۳۹۹) موفق به اخذ مدرک تحصیلی دانشگاهی کاردانی و یا کارشناسی نمی‌شود، موکداً توصیه می‌شود ثبت‌نام ننماید. بنابراین چنانچه دانشجویان در یکی از کدرشته محل‌های انتخابی پذیرفته شود ولی تا پایان شهریور ماه سال ۱۳۹۹ موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره کاردانی و یا کارشناسی نشود قبولی ایشان ملغی و اجازه ثبت‌نام نخواهند داشت.

دانلود دفترچه پذیرش دوره کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال


کد رشته های کارشناسی حرفه ای مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران برای شرکت در پذیرش مهرماه ۹۹ بصورت زیر می باشد:

کارشناسی حرفه ای بازیگری ۲۱۸۷۰
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی-امور رسانه ۲۱۴۸۴
کارشناسی حرفه ای سینما-تدوین فیلم ۲۱۸۶۳
کارشناسی حرفه ای سینما-کارگردانی ۲۱۸۵۱
کارشناسی حرفه ای عکاسی-مد و پوشاک ۲۱۶۷۵
کارشناسی حرفه ای گرافیک-پوستر و نشانه ۲۱۷۰۵
کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی ۲۱۹۲۱
کارشناسی حرفه ای موسیقی-آهنگسازی ایرانی ۲۱۸۷۹
کارشناسی حرفه ای موسیقی-نوازندگی ساز ایرانی ۲۱۸۸۶
کارشناسی حرفه ای موسیقی-نوازندگی ساز کلاسیک ۲۱۸۹۳
کارشناسی حرفه ای موسیقی – آواز ایرانی ۲۱۸۹۷