اطلاعیه مهم انتخاب واحد نمیسال تابستان ۹۸۳، اعتراض به نمرات و نمرات ثبت نشده

اطلاعیه مهم انتخاب واحد نمیسال تابستان ۹۸۳

قابل توجه دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد تابستان (درس کارورزی) نشده اند:
با توجه به باز شدن دسترسی انتخاب واحد کارشناسان آموزش جهت انتخاب واحد نیمسال تابستان ۹۸۳ و ویرایش انتخاب واحد، در صورتی که موفق به انتخاب واحد نشده اید و یا می خواهید انتخاب واحد نیمسال تابستان خود را تغییر دهید فقط تا روز چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه مجاز هستید با مراجعه حضوری به مرکز نسبت به ویرایش یا انتخاب واحد تابستان ۹۸۳ خود اقدام نمایید با توجه به عدم تمدید بازه فوق به مشکلات ناشی از عدم توجه به این اطلاعیه بر عهده خود دانشجو می باشد.
در نیمسال تابستان جاری بنابر بخشنامه دانشگاه جامع مراکز فقط مجاز به ارائه دروس کارورزی و معرفی به استاد می باشند.
همچنین بنابر قوانین دانشگاه جامع علمی و کاربردی:
– در صورتی که دانشجویی در ترم های مهر یا بهمن (غیر از ترم تابستان) درس کارورزی ۱ یا ۲ را اخذ نمایند حداکثر مجاز به اخذ ۱۲ واحد درسی دیگر می باشد.
– اخذ همزمان کارورزی ۱ و ۲ مجاز نمی باشند.
– مهمان شدن در دروس کاربینی و کارورزی ممنوع می باشد.
– کارورزی ۱ پیشنیاز کارورزی ۲ می باشد.
– بصورت معمول دانشجویانی که در ترم تابستان واحد اخذ شده ندارند (به علت قوانین اخذ دروس کارورزی) حداقل یک نیمسال تحصیلی از سایر دانشجویان دارای درس اخذ شده در تابستان، دیرتر فارغ التحصیل می شوند و با توجه به شرایط کرونایی آموزش احتمال مشکلات سنوات تحصیلی برای دانشجویان وجود دارد.
– در صورتی که دانشجو غیر از درس کارورزی ۲، حداکثر ۲ درس نظری برای فراغت از تحصیل در ترم تابستان داشته باشد، می تواند دروس مذکور را بصورت معرفی به استاد اخذ نمایند. چنانچه دانشجویی قبلا در یک درس دارای واحد نظری-عملی (هم نظری و هم عملی) افتاده (دارای نمره ثبت شده کمتر از ۱۰) باشد می تواند با رعایت سایر شرایط درس مذکور را بصورت معرفی به استاد اخذ نمایند. اخذ بصورت معرفی به استاد دروس دارای واحد نظری-عملی که دارای نمره غیبت موجه و یا غیر موجه می باشند، ممنوع می باشد. اخذ بصورت معرفی به استاد دروس دارای واحد صرفا عملی، ممنوع می باشد.
پیشنهاد می شود حتما با توجه به شرایط ترم های قبلی و بخصوص نیمسال بهمن ماه ۹۹-۹۸، دانشجویان ترم آخر، دانشجویان ترم سوم و دانشجویانی که در ترم های قبلی دروس کمتری را گذرانده اند، درس کارورزی نیمسال تابستان ۹۹-۹۸ (۹۸۳) را اخذ نمایند.

اطلاعیه مهم اعتراض به نمرات و درخواست تجدید نمرات:
آخرین مهلت اعتراض به نمرات و درخواست تجدید نمرات امروز دوشنبه ۲۷ مرداد ماه می باشد. مهلت مذکور از طرف ستاد دانشگاه جامع علمی کاربردی تعیین شده و قابل تغییر و تمدید نمی باشد.
به دوستان خود نیز اطلاع دهید.

اطلاعیه مهم ثبت نمرات پایان ترم و نمرات ثبت نشده:
با توجه به ثبت نمرات پایان ترم (غیر از نمرات درس کارورزی) نیمسال بهمن ماه ۹۸-۹۹، تمام دانشجویان موظف هستند با مراجعه به سامانه هم آوا لیست نمرات خود را چک کرده و درصورتی که در امتحانی شرکت کرده و نمره آن ثبت نشده است تا مورخ پنجشنبه ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۲ به کارشناس رشته خود اطلاع دهند. با توجه به محدودیت زمانی ثبت نمره حتما به دوستان خود نیز اطلاع دهید.
بازه مذکور به هیچ وجه تمدید نمی شود و مسئولیت مشکلات ناشی از عدم توجه به این اطلاعیه بر عهده خود دانشجو می باشد.