اطلاعیه خیلی مهم برای دانشجویان ترم آخر انتخاب واحد نیمسال تابستان ۹۸۳

قابل توجه دانشجویانی که برای فراغت از تحصیل حداکثر ۸ واحد مانده دارند:

با توجه به بخشنامه جدید دانشگاه جامع در خصوص انتخاب واحد نیمسال تابستان ۹۸۳ برای دانشجویان ترم آخر، در صورتی که برای فراغت از تحصیل دارای حداکثر ۸ واحد مانده هستید (نوع واحد، درس، عملی، نظری و نمره قبلی مهم نیست و هر نوع درسی قابل اخذ می باشد) می توانید از تاریخ ۱۲ شهریور تا ۱۴ شهریور ۹۹ جهت اخذ دروس مانده و فراغت از تحصیل تا ۹۹/۰۶/۳۱ بصورت حضوری به مرکز مراجعه نمایید.

یادآور می شود که این بخشنامه فقط مربوط به دانشجویانی است که تمام دروس خود را گذرانده و فقط حداکثر ۸ واحد درسی مانده تا فارغ التحصیلی دارند.

این دانشجویان می توانند واحد های مانده خود را به جای نیمسال مهرماه در تابستان جاری اخذ نموده و درصورت فارغ التحصیلی برای مقاطع بالاتر در نیمسال مهرماه ۹۹ اقدام نمایند.

به دوستان خود نیز اطلاع دهید.

مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران یکی از بزرگترین مراکز علمی کاربردی کشور بوده که با تشکیل ارکستر بزرگ فرهنگ وهنر و اجراهای متعدد در صحنه های داخلی و بین اللملی، تجهیزات فنی و آموزشی حرفه ای همچون پلاتو های تخصصی بازیگری، کارگاه های حرفه ای فیلمسازی، آتلیه های عکاسی و گریم، کلاس های تخصصی ساز و موسیقی و کارگاه های حرفه ای گریم سینمایی در ساختمانی به مساحت ۶۰۰۰ متر سالن آمفی تئاتر ۱۰۰ نفره با مجوز اجرای عموم از مرکز هنرهای نمایشی، یکی از پر مخاطب ترین مراکز آموزشی کشور به شمار می آید. این مرکز با ایجاد بستری مناسب جهت فعالیت و خود اشتغالی دانشجویان و دانش آموختگان و حمایت از دانشجویان با استعداد بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی در رشته های زیر دانشجو می پذیرد:

نوازندگی ساز کلاسیک ، نوازندگی ساز ایرانی ، آواز ایرانی ، آهنگسازی کلاسیک و آهنگسازی ایرانی

گرافیک، عکاسی

کارگردانی ، کمک کارگردانی ، فیلمسازی ، بازیگری ، انیمیشن ، گریم ، تصویربرداری و تدوین فیلم

مترجمی همزمان زبان انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی آثار دیداری و شنیداری

روابط عمومی و امور فرهنگی

علاقمندان جهت ثبت نام ، مشاوره تحصیلی و یا اطلاعات بیشتر می توانند به لینک های زیر مراجعه کرده و یا با شماره مشاور مرکز تماس حاصل نمایند.

شماره تماس مشاوره تحصیلی:

۰۲۱-۶۶۹۰۲۲۲۳

لینک ثبت نام در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران

http://uast46.ir/registration/