منابع
منابع
منابع

اطلاعیه خیلی خیلی مهم امتحانات پایان ترم (نیمسال بهمن ماه ۱۳۹۸)

اطلاعیه خیلی خیلی مهم امتحانات پایان ترم
حتما کل اطلاعیه با دقت مطالعه شود
قابل توجه دانشجویان گرامی همه ورودی های کاردانی و کارشناسی
⬇️⬇️
بنا بر بخشنامه دانشگاه جامع علمی کاربردی تمام امتحانات کتبی به صورت آنلاین و مجازی برگزار خواهد شد و متعاقبا سامانه برگزاری امتحان های آنلاین و نحوه ورود به سامانه مذکور و نحوه امتحان دادن در آن سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.
⬆️⬆️
دانشجویان گرامی توجه نمایند که امتحانات آنلاین (غیر از دروس عملی) در همان تاریخ و ساعت اطلاع رسانی شده در اطلاعیه های قبلی و ثبت شده کارت آزمون ترم جاری برگزار خواهد شد و تنها تفاوت آن برگزاری بصورت غیر حضوری و آنلاین می باشد.
خیلی مهم ↙️↙️
با توجه به مشکلات احتمالی، دانشجویان حتما تا هفته آخر هفته جاری نسبت به تهیه وسایل برگزاری امتحانات مجازی (اینترنت، کامپیوتر (PC، لبتاپ، تبلت و یا گوشی هوشمند)) با قابلیت اتصال به اینترنت و تایپ کردن اقدام نمایند.
*************

مسئولیت مشکلات ناشی از عدم توجه به بند فوق بر عهده دانشجو می باشد.

*************
قابل توجه دانشجویان مهمان:
با توجه به تعدد سامانه های برگزاری آزمون آنلاین مراکز، دانشجویان مهمان به مراکز دیگر حتما از مرکز مقصد خود درباره نحوه برگزاری امتحانات خود در آن مرکز سوال نمایند و مشکلات احتمالی بر عهده خود دانشجو می باشد.
دانشجویان مهمان از مراکز دیگر به مرکز واحد ۴۶ حتما به اطلاعیه های مرکز توجه نمایند و مسئولیت مشکلات ناشی از عدم توجه به اطلاعیه های مرکز بر عهده خود دانشجو می باشد.
*************
نحوه برگزاری امتحانات دروس عملی مطابق تاریخ های اعلامی قبلی و نحوه برگزاری بصورت روزانه اطلاع رسانی می شود.

مشاهده برنامه کامل امتحانات عملی بر اساس رشته در کانال مرکز کلیک کنید

مشاهده برنامه کامل امتحانات دروس عملی در سایت مرکز – کلیک کنید