آغاز ثبت نام متقاضیان کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه جامع علمی و کاربردی

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش کشور (sanjesh.org):

به اطلاع همه متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال ۹۹ می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره مذکور از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان از روز  دوشنبه ۹۹/۰۶/۱۰ آغاز و در روز  دوشنبه ۹۹/۰۶/۱۷ پایان می‌پذیرد. لذا همه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشند، می‌توانند در پذیرش مذکور ثبت نام و شرکت نمایند.

روش گزینش دانشجو:

گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی – کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد. بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری می‌باشد.

دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱ موفق به اخذ مدرک دیپلم خواهند شد مجاز به انتخاب کدرشته محل می‌باشند. اما چنانچه دانش آموزی احتمال می‌دهد که تا پایان شهریور ماه سال جاری (۱۳۹۹) موفق به اخذ مدرک دیپلم نمی‌شود، موکداً توصیه می‌شود ثبت‌نام ننماید. بنابراین چنانچه دانش آموزی در یکی از کدرشته محل‌های انتخابی پذیرفته شود ولی تا پایان شهریور ماه سال ۱۳۹۹ موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نشود قبولی ایشان ملغی و اجازه ثبت‌نام نخواهند داشت.

دانلود دفترچه پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال ۹۹


کد رشته های کاردانی حرفه ای مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران برای شرکت در پذیرش مهرماه ۹۹ بصورت زیر می باشد:

رشته کد رشته
کاردانی حرفه ای امور فرهنگی ۱۲۴۶۳
کاردانی حرفه ای بازیگری ۱۲۹۸۲
کاردانی حرفه ای روابط عمومی ۱۲۵۵۵
کاردانی حرفه ای سینما-تدوین فیلم ۱۲۹۹۶
کاردانی حرفه ای سینما-تصویربرداری ۱۳۰۰۵
کاردانی حرفه ای سینما-فیلم سازی ۱۳۰۲۰
کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی ۱۳۰۳۷
کاردانی حرفه ای گریم ۱۳۰۵۰
کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی-آثار دیداری و شنیداری ۱۲۶۲۴
کاردانی حرفه ای موسیقی-آواز ایرانی ۱۳۰۶۸
کاردانی حرفه ای موسیقی-نوازندگی ساز ایرانی ۱۳۰۷۸
کاردانی حرفه ای نوازندگی ساز کلاسیک ۱۳۰۹۵
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی-عکاسی ۱۲۷۵۷
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی-گرافیک ۱۲۸۰۵

شماره تماس مشاوره تحصیلی رایگان و ثبت نام دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای:

۰۲۱-۶۶۹۰۲۲۲۳