منابع

اطلاعیه مهم امتحانات عملی نیمسال بهمن ماه ۱۳۹۸-۱۳۹۹ (۹۸۲)

اطلاعیه مهم امتحانات عملی
نیمسال بهمن ماه ۱۳۹۸-۱۳۹۹ (۹۸۲)
برنامه زمانی امتحانات عملی، ژوژمان، تحویل پروژه، کارگروهی و یا اجرا
قابل توجه دانشجویان گرامی:
با توجه به شروع امتحانات عملی دروس نیمسال جاری برنامه زمانی امتحان عملی، ژوژمان، تحویل پروژه، کارگروهی و یا اجرا مطابق فایل های پیوست می باشد.
توجه به نکات زیر خیلی مهم می باشد و در صورت عدم توجه مشکلات ناشی بر عهده خود دانشجو می باشد.
۱- با توجه به بارگذاری تاریخ امتحانات در سامانه هم آوا، دانشجویان می توانند با مراجعه به سامانه هم آوا قسمت (((تایید انتخاب واحد و برنامه هفتگی))) از روز و ساعت برنامه امتحانی نهایی خود اطلاع یابند.
۲- بعضی از دروس عملی-نظری هم دارای امتحان عملی و هم دارای امتحان کتبی می باشند. حضور دانشجو هم در آزمون عملی و هم در آزمون کتبی آن دروس الزامی بوده و در صورت عدم حضور در هر کدام از آزمون ها، نمره پایانی درس مذکور غیبت در آزمون ثبت خواهد شد.
۳٫ (مهم) در دروسی که امتحان آنها فقط بصورت امتحانات عملی، ژوژمان، تحویل پروژه، کارگروهی، اجرا و یا امتحان شفاهی است، مدرس مربوطه مجاز به ثبت نمره فقط برای دانشجویانی است که صورت جلسه حضور و غیاب آزمون مورد نظر را به بصورت حضوری در مرکز امضا کرده باشند و در صورتی که دانشجو صورت جلسه را امضا نکرده باشد حتی با وجود قبولی در امتحان عملی، ژوژمان، تحویل پروژه، کارگروهی، اجرا و یا امتحان شفاهی درس مذکور، مدرس قادر به ثبت نمره برای دانشجو نخواهد بود.
۴- (مهم) دانشجو در تمام دروس عملی و نظری موظف به امضا کردن لیست حضور و غیاب جلسه آزمون بصورت حضوری بوده و در صورت امضا نکردن هر کدام از لیست های حضور و غیاب آزمون امتحانات عملی، ژوژمان، تحویل پروژه، کارگروهی و یا اجرا و آزمون های کتبی، نمره پایانی درس مذکور غیبت در آزمون ثبت خواهد شد.
۵- تمام دروسی که تاریخ آزمون آنها در کارت ورود به جلسه آزمون سامانه هم آوا روزهای جمعه مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ و جمعه ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ ثبت شده است، فقط دارای آزمون عملی بوده و آزمون کتبی ندارند.
۶- دروس تربیت بدنی (کاردانی) و ورزش۱ (کارشناسی) دارای آزمون کتبی بوده و حضور در جلسه آزمون کتبی آن در مورخ جمعه ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ براساس ساعت ثبت شده الزامی بوده و در صورت غیبت در آزمون مذکور نمره پایانی دانشجو غیبت در آزمون ثبت خواهد شد.
۷- دانشجویان جهت شرکت در امتحانات کتبی باید حتما کارت ورود به جلسه آزمون را از سایت هم آوا دریافت کنند که تاریخ و نحوه اخذ آن متعاقبا اعلام می شود. مشکلات ناشی از عدم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از پنل شخصی دانشجو در سامانه هم آوا بر عهده خود دانشجو می باشد.
۸- هرگونه اشکال در تاریخ آزمون های مذکور را حتما به آموزش مرکز و کارشناس مربوطه اطلاع دهید.
۹- هر دانشجو باید از سامانه خود تاریخ امتحانات کتبی را مشاهده نموده و در صورت عدم توجه به این بند عواقب ناشی بر عهده خود دانشجو می باشد.
۱۰٫ مطابق بخشنامه دانشگاه جامع علمی کاربردی دروسی که تاریخ آزمون آنها مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ الی ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ می باشد (غیر از دروس فارسی و اصول و فنون مذاکره) دارای آزمون متمرکز و هماهنگ بوده و سوالات بصورت تستی و آزمون از منابع اعلام شده توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود.
لینک آشنایی با منابع آزمون و حذفیات:

http://uast46.ir/2020/06/07/motamarkez982/

لینک دانلود فایل پی دی اف دروس متمرکز (حتما با فایل بالا چک شود):

https://t.me/uast46finalbook

۱۱- (خیلی مهم) خواهشمند است جهت مراقبت از خود و پایبندی به دستورالعمل های بهداشتی جهت حضور در مرکز و شرکت در امتحانات عملی و کتبی حتما از دستکش، ماسک و سایر لوازم بهداشتی مربوط به پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا استفاده نمائید.

مشاهده برنامه زمانی امتحانات عملی، ژوژمان، تحویل پروژه، کارگروهی و یا اجرا

برنامه زمانی امتحانات عملی، کارگروهی و یا اجرا
دروس تخصصی ساز و آواز رشته های کاردانی و کارشناسی موسیقی، نوازندگی، آواز و آهنگسازی

دروس تخصصی سازایرانی (استاد یدالهی) و ارکستر ایرانی ۱، ۲ و ۳